Działka na sprzedaż, Ostródzki, Morąg gm, Wenecja

Numer zlecenia XUMY234
400 000 PLN 13 za m2
Powierzchnia:
29 715 m2
Przeznaczenie:
Rolna
Wymiary :
75*396

Dane nieruchomości

Typ zlecenia:
Sprzedaż
Rodzaj nieruchomości:
Działka
Przeznaczenie:
Rolna
Miasto:
Wenecja
Lokalizacja:
Wenecja
Powierzchnia:
29 715 m2
Media:
Nie
Ogrodzenie::
Bez ogrodzenia
Dojazd:
Droga polna
Zagospodarowanie:
Trawa

Opis

Działka rolna, 600 m do jeziora ścieżką lub drogą nieutwardzoną przez las

Oferujemy Państwu 3 ha działkę rolną, położoną w miejscowości Wenecja, 10 km od Morąga. Działka jest częściowo zalesiona, prostokątna, przylega do ściany lasu, przez który ścieżką można dojść bezpośrednio do jeziora. Do działki doprowadzone są prąd i woda. Działka położona na obrzeżach wsi, prowadzi do niej utwardzona droga polna.Na działce postawiona jest drewniana wiata na ognisko. Jest też opracowany projekt budynku jednorodzinnego i kilku budynków z przeznaczeniem na agroturystykę.
Oferta idealna dla osób, które chcą wybudować dom z dala od miasta a w bliskości do dzikiej przyrody lub dla inwestora na camping, wioskę "hobbitów", pole namiotowe. Atrakcje okolicy to Jezioro Ruda Woda oraz Jezioro Bartężek. Jezioro Ruda Woda położone na trasie Kanału Elbląskiego, połączone z licznymi jeziorami liczy ponad 152km. To raj dla miłośników sportów wodnych, kajakarstwa, żeglarstwa.

Czy wiesz, że możemy przygotować dla Ciebie prezentację on-line nieruchomości? Skontaktuj się z naszym Agentem i zapytaj o szczegóły.

Pomimo, iż Doradcy Metrohouse przykładają szczególną staranność do rzetelnego prezentowania informacji o nieruchomości, nie zawsze jest możliwa weryfikacja wszystkich danych przekazanych od osób trzecich. Niniejsza prezentacja oferty nie jest ofertą w rozumieniu Kodeksu Cywilnego i ma charakter wyłącznie informacyjny.

W pobliżu

Kredyt mieszkaniowy

Szacunkowa miesięczna rata kredytu:
1 565 PLN / miesiąc
30 lat

Twój ekspert kredytowy
Aneta Branicka
Ekspert kredytowy Gold Finance

Opłaty przy transakcji

Szacunkowe opłaty wyniosą:
11 215 PLN
Ostródzki, Morąg gm, Wenecja
 Cena:  400 000 PLN
 Powierzchnia:   29 715  m2

Aneta Branicka

Kierownik biura