Działka na sprzedaż, Piski, Pisz gm, Karwik

Numer zlecenia XUNE056
298 700 PLN 120 za m2
Powierzchnia:
2 489 m2
Przeznaczenie:
Rolna
Wymiary :
45x55

Dane nieruchomości

Typ zlecenia:
Sprzedaż
Rodzaj nieruchomości:
Działka
Przeznaczenie:
Rolna
Miasto:
Karwik
Lokalizacja:
Karwik
Powierzchnia:
2 489 m2
Media:
Woda, Elektryczność, Kanalizacja,
Ogrodzenie::
Bez ogrodzenia
Dojazd:
Droga gruntowa utwardzona
Zagospodarowanie:
Bez zagospodarowania

Opis

Wyjątkowe miejsce do stworzenia własnego azylu, w bezpośrednim sąsiedztwie jeziora i Puszczy Piskiej

Działka położona jest w miejscowości Karwik, która nie wymaga rekomendacji. To bardzo ciche i spokojne miejsce, położone nad jeziorem Seksty, łączącym się ze Śniardwami. To niewątpliwie idealna propozycja dla osób, które chciałby zamieszkać przez cały rok w oazie fauny i flory lub stworzyć własne miejsce do wypoczynku i złapania oddechu od miasta. Jednocześnie miejsce daje możliwość aktywnego spędzania czasu, uprawiania żeglarstwa, zażywania kąpieli w jeziorze, cieszenia się spacerami w lesie, korzystania z licznych tras rowerowych, uprawiania jeździectwa.Karwik dzieli zaledwie 8 min. jazdy samochodem od Pisza, gdzie można zrobić zakupy i załatwić wszystkie niezbędne sprawy, a sam dojazd do Warszawy zajmuje zaledwie 2,5 godz.
Samą działkę dzieli zaledwie 150 m od jeziora, otoczona jest ona szpalerem świerków, a jej kształt zapewnia możliwość optymalnego wykorzystania terenu. Sąsiaduje ona z innymi domami i rezydencjami, wykorzystywanymi jako obiekty całoroczne lub rekreacyjne.

Cena nie podlega negocjacji.


Czy wiesz, że możemy przygotować dla Ciebie prezentację on-line nieruchomości? Skontaktuj się z naszym Agentem i zapytaj o szczegóły.

Pomimo, iż Doradcy Metrohouse przykładają szczególną staranność do rzetelnego prezentowania informacji o nieruchomości, nie zawsze jest możliwa weryfikacja wszystkich danych przekazanych od osób trzecich. Niniejsza prezentacja oferty nie jest ofertą w rozumieniu Kodeksu Cywilnego i ma charakter wyłącznie informacyjny.

W pobliżu

Kredyt mieszkaniowy

Szacunkowa miesięczna rata kredytu:
1 169 PLN / miesiąc
30 lat

Twój ekspert kredytowy
Marek Zych
Ekspert kredytowy Gold Finance

Opłaty przy transakcji

Szacunkowe opłaty wyniosą:
8 690 PLN
Piski, Pisz gm, Karwik
 Cena:  298 700 PLN
 Powierzchnia:   2 489  m2

Jacek Trojanowski

Broker nieruchomości
Rating: 4 ?