Lokal na sprzedaż, Warszawa, Wilanów, Pola Wilanowskie

Numer zlecenia XUXI357
549 000 PLN 10 341 za m2
Powierzchnia:
53.1 m2
Liczba pokoi:
4
Piętro:
Parter/3
Struktura:
Pustak żużlowy
Rok budowy:
2010
Stan:
Wysoki standard

Opis

Nowy lokal użytkowy o pow. 53,09 m do wynajmu lub sprzedaży.

Pierwotnie lokal mieszkalny, zaadoptowany na potrzeby usługowo. Estetycznie i nowocześnie wykończony, recepcja i dwa pomieszczenia / gabinety. Szklane wykończenie mebli w recepcji i drzwi nadają bardzo prestiżowego tonu. Za przesuwnymi drzwiami ukryty aneks kuchenny. Lokal położony na parterze budynku, bez barier architektonicznych, wejście przez klatkę. Okna duże do podłogi wychodzą na ulicę vis a vis szpitala Medicover.
Lokal wyposażony w linię telefoniczną, internet, instalację sanitarną.
Lokal doskonały na np. gabinet lekarski, salon masażu, salon fryzjerski / kosmetyczny lub biuro rachunkowe, architektoniczne, kancelarię notarialną itp.
Położenie wśród bogatej klienteli nowego Miasteczka Wilanów. Dobrze widoczne witryny okienne, wychodzące na ul. Rzeczypospolitej, blisko Świątynia Opatrzności Bożej.

Oferta jest zaproszeniem do negocjacji. Polecam gorąco!

Pomimo, iż Doradcy Metrohouse przykładają szczególną staranność do rzetelnego prezentowania informacji o nieruchomości, nie zawsze jest możliwa weryfikacja wszystkich danych przekazanych od osób trzecich. Niniejsza prezentacja oferty nie jest ofertą w rozumieniu Kodeksu Cywilnego i ma charakter wyłącznie informacyjny.

W pobliżu

Kredyt mieszkaniowy

Szacunkowa miesięczna rata kredytu:
2 278 PLN / miesiąc
30 lat

Twój ekspert kredytowy
Tomasz Gniwek
Ekspert kredytowy Gold Finance

Opłaty przy transakcji

Szacunkowe opłaty wyniosą:
14 928 PLN