Obiekt na sprzedaż, Mogileński, Strzelno gm, Strzelno

Numer zlecenia XUXI631
1 300 000 PLN 1 857 za m2
Powierzchnia:
700.0 m2
Liczba zabudowań:
1
Typ:
Zakład produkcyjny

Opis

Teren przemysłowy wraz z piekarnią oraz trzema garażami

Działka przemysłowa o powierzchni 4707 m2 na której znajduje się budynek piekarni oraz 2 garaże murowane (na duże auta) i 1 garaż blaszany. Piekarnia składa się z wielu pomieszczeń, m.in. hali głównej, magazynów, biur, pomieszczeń socjalnych. W hali głównej usytuowane są 2 sprawne piece piekarskie, co daje możliwość prowadzenia dalszej działalności gospodarczej. Budynek wyposażony jest w rampy towarowe umożliwiające załadunek oraz rozładunek towaru. Dodatkowe na terenie obiektu znajduje się zbiornik na zapasową wodę o pojemności 10 000 l. Teren na którym wybudowano piekarnię graniczy z inną działką przemysłową, które razem stanowią jeden kompleks. Całość ogrodzona jest betonowym ogrodzeniem i posiada 2 bramy wjazdowe. Dojazd drogą betonową. Nieruchomość nadaje się na prowadzenie różnego rodzaju działalności gospodarczej.

Nieruchomość sprzedawana jest wraz z agregatem prądotwórczym zapewniający ciągłość pracy zakładu podczas przerw w dostawie energii elektrycznej.

Czy wiesz, że możemy przygotować dla Ciebie prezentację on-line nieruchomości? Skontaktuj się z naszym Agentem i zapytaj o szczegóły.

Pomimo, iż Doradcy Metrohouse przykładają szczególną staranność do rzetelnego prezentowania informacji o nieruchomości, nie zawsze jest możliwa weryfikacja wszystkich danych przekazanych od osób trzecich. Niniejsza prezentacja oferty nie jest ofertą w rozumieniu Kodeksu Cywilnego i ma charakter wyłącznie informacyjny.

W pobliżu

Kredyt mieszkaniowy

Szacunkowa miesięczna rata kredytu:
5 394 PLN / miesiąc
30 lat

Twój ekspert kredytowy
Urszula Sztromajer
Ekspert kredytowy Gold Finance

Opłaty przy transakcji

Szacunkowe opłaty wyniosą:
32 905 PLN
Mogileński, Strzelno gm, Strzelno
 Cena:  1 300 000 PLN
 Powierzchnia:   700.0  m2
 Liczba pokoi:  1

Krzysztof Kwiatkowski

Doradca ds. nieruchomości
Rating: 4 ?