Mieszkanie na sprzedaż, Poznań

Numer zlecenia XUZU497
719 314 PLN 14 418 za m2
Powierzchnia:
49.9 m2
Liczba pokoi:
3
Winda:
Nie
Struktura:
Rok budowy:
Stan:

Dane nieruchomości

Typ zlecenia:
Sprzedaż
Rodzaj nieruchomości:
Mieszkanie
Miasto:
Poznań
Ulica:
Powierzchnia:
49.9 m2
Piętro:
Brak danych
Pokoje:
3
Kuchnia:
Brak danych
Balkon:
Nie
Rodzaj własności:
Brak danych
Technologia budowy:
Brak danych
Wysokość czynszu:
Brak danych
Ogrzewanie:
Brak danych
Zbudowany:
Brak danych
Widok:
Brak danych
Parking:
Brak danych

OpisJedyna w swoim rodzaju inwestycja mieszkaniowa, nowocześnie i starannie zaprojektowana w jednej z najatrakcyjniejszych dzielnic Poznania. Na Winogradach znajduje się największy, zabytkowy miejski zieleniec – Park Cytadela, który stanowi serce dzielnicy, a swym urokiem przyciąga poznaniaków z całego miasta. Inwestycja zostanie zlokalizowana równie blisko malowniczej Doliny Warty, która służy mieszkańcom na co dzień jako miejsce odpoczynku i rekreacji, także dzięki Wartostradzie łączącej dzielnicę z położoną na południu Starołęką. W ramach przedsięwzięcia zaprojektowaliśmy ponad 300 nowoczesnych lokali mieszkalnych w dwóch 8- i 6-piętrowych budynkach wraz z podziemnymi halami garażowymi. Stworzyliśmy to miejsce zarówno dla rodzin z dziećmi, singli czy seniorów poszukujących osobistej oazy komfortu, jak i inwestorów pragnących uchronić swój kapitał przed inflacją.

Czy wiesz, że możemy przygotować dla Ciebie prezentację on-line nieruchomości? Skontaktuj się z naszym Agentem i zapytaj o szczegóły.

Pomimo, iż Doradcy Metrohouse przykładają szczególną staranność do rzetelnego prezentowania informacji o nieruchomości, nie zawsze jest możliwa weryfikacja wszystkich danych przekazanych od osób trzecich. Niniejsza prezentacja oferty nie jest ofertą w rozumieniu Kodeksu Cywilnego i ma charakter wyłącznie informacyjny.

Kredyt mieszkaniowy

Szacunkowa miesięczna rata kredytu:
4 920 PLN / miesiąc
30 lat

Twój ekspert kredytowy
Daniel Orlikowski
Ekspert kredytowy Credipass
Poznań
 Cena:  719 314 PLN
 Powierzchnia:   49.9  m2
 Liczba pokoi:  3

Biuro Primse

Doradca ds. nieruchomości