Działka na sprzedaż, Siedlecki, Siedlce gm, Strzała

Numer zlecenia XYJO264
140 000 PLN 22 za m2
Powierzchnia:
6 241 m2
Przeznaczenie:
Rolna
Wymiary :
40x160

Dane nieruchomości

Typ zlecenia:
Sprzedaż
Rodzaj nieruchomości:
Działka
Przeznaczenie:
Rolna
Miasto:
Strzała
Lokalizacja:
Strzała
Powierzchnia:
6 241 m2
Media:
Nie
Ogrodzenie::
Bez ogrodzenia
Dojazd:
Droga gruntowa utwardzona
Zagospodarowanie:
Trawa

Opis

Na sprzedaż działka rolno-budowlana w miejscowości Strzała.

Przedstawiam Państwu ofertę działki rolno-budowlanej, zlokalizowanej przy ul. Miłej w miejscowości Strzała, ok. 4,5 km od centrum Siedlec. Powierzchnia działki usytuowanej w II linii zabudowy wynosi 6 241 m2, a przybliżone wymiary działki wynoszą 40 m x 160 m. Istnieje możliwość budowy we frontalnej części działki. Miejscowość objęta miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego.

Atrakcyjna okolica. Miejscowość ze świetnym dojazdem do Siedlec (odległość od centrum ok 4,5 km). Dojazd samochodem zajmie ok 10 minut, możliwy również dojazd komunikacją miejską MPK.

Czy wiesz, że możemy przygotować dla Ciebie prezentację on-line nieruchomości? Skontaktuj się z naszym Agentem i zapytaj o szczegóły.

Pomimo, iż Doradcy Metrohouse przykładają szczególną staranność do rzetelnego prezentowania informacji o nieruchomości, nie zawsze jest możliwa weryfikacja wszystkich danych przekazanych od osób trzecich. Niniejsza prezentacja oferty nie jest ofertą w rozumieniu Kodeksu Cywilnego i ma charakter wyłącznie informacyjny.

W pobliżu

Kredyt mieszkaniowy

Szacunkowa miesięczna rata kredytu:
548 PLN / miesiąc
30 lat

Obecnie Gold Finance nie prowadzi obsługi kredytowej w tym oddziale. Szukasz kredytu? Napisz na: kredyty@metrohouse.pl. Pomożemy Ci w uzyskaniu finansowania zakupu!

Opłaty przy transakcji

Szacunkowe opłaty wyniosą:
4 735 PLN
Siedlecki, Siedlce gm, Strzała
 Cena:  140 000 PLN
 Powierzchnia:   6 241  m2

Alicja Ratyńska

Agent nieruchomości