Biuro na wynajem, Katowice, Brynów

Numer zlecenia XYNA396
4 900 PLN
Powierzchnia:
104.2 m2
Liczba pomieszczeń:
7
Piętro:
Parter/0
Struktura:
Rok budowy:
1985
Stan:
Podwyższony standard

Opis

Biuro umeblowane czeka na nowego najemcę.

Oferujemy na wynajem powierzchnię biurową, wykończoną w podwyższonym standardzie, usytuowaną na parterze budynku mieszkalnego, blisko centrum Katowic.

Bezpośrednie, niezależne wejście do lokalu. Przed wejściem zadaszona powierzchnia. Podjazd dla wózków. Lokal posiada duże witryny.

Znakomita okazja dla przedsiębiorców poszukujących atrakcyjnego miejsca do prowadzenia działalności biurowej lub usługowej.

Polecane na kancelarię, gabinety medyczne, terapeutyczne, sklep, prowadzenie szkoleń lub siedzibę firmy. Możliwość dostosowania do własnych potrzeb. Lokal jest umeblowany.


Czynsz 4900 zł netto.
Ogrzewanie z sieci miejskiej. Klimatyzacja.

Dogodne położenie w pobliżu ul. Mikołowskiej i zjazdu z autostrady A4. Obok ogólnodostępny parking.


Możliwość obejrzenia po wcześniejszym kontakcie telefonicznym. Zapraszam po więcej informacji.Czy wiesz, że możemy przygotować dla Ciebie prezentację on-line nieruchomości? Skontaktuj się z naszym Agentem i zapytaj o szczegóły.

Pomimo, iż Doradcy Metrohouse przykładają szczególną staranność do rzetelnego prezentowania informacji o nieruchomości, nie zawsze jest możliwa weryfikacja wszystkich danych przekazanych od osób trzecich. Niniejsza prezentacja oferty nie jest ofertą w rozumieniu Kodeksu Cywilnego i ma charakter wyłącznie informacyjny.

Katowice, Brynów
 Cena:  4 900 PLN
 Powierzchnia:   104.2  m2
 Liczba pomieszczeń:  7

Jacek Pszczółka

Kierownik