Lokal na wynajem, Piaseczyński, Piaseczno gm, Piaseczno

Numer zlecenia XYNA465
3 000 PLN
Powierzchnia:
120.0 m2
Liczba pomieszczeń:
6
Przeznaczenie lokalu:
Sklep
Struktura:
Rok budowy:
2000

Opis

DUŻY LOKAL HANDLOWO-USŁUGOWY W CENTRUM PIASECZNA (możliwość przerobienia na mieszkanie )

Do wynajęcia lokal handlowo- usługowy 120 m2 który w większości stanowi otwarta przestrzeń + 3 pokoje oraz łazienka z kuchnią. Wszystkie przestrzenie są doświetlone i ustawne a uniwersalność lokalu idealnie może się sprawdzić jako miejsce na biuro, biuro projektowe, agencje reklamowe, gabinety , salon urody , studio, klubik dziecięcy i inne działalności (możliwość przerobienia na mieszkanie) . Wszystkie media , idealna lokalizacja w Centrum Piaseczna, przy ruchliwej ulicy, w pobliżu przystanek autobusowy. Do lokalu przynależy 1 miejsce parkingowe.
Cena najmu to 3 000 zł + ok.500 zł opłat dodatkowych.
Zapraszam do kontaktu!


DO WYNAJĘCIA LOKAL HANDLOWO-USŁUGOWY W CENTRUM PIASECZNA Z MOŻLIWOŚCIĄ PRZEROBIENIA NA DUŻE MIESZKANIE

Czy wiesz, że możemy przygotować dla Ciebie prezentację on-line nieruchomości? Skontaktuj się z naszym Agentem i zapytaj o szczegóły.

Pomimo, iż Doradcy Metrohouse przykładają szczególną staranność do rzetelnego prezentowania informacji o nieruchomości, nie zawsze jest możliwa weryfikacja wszystkich danych przekazanych od osób trzecich. Niniejsza prezentacja oferty nie jest ofertą w rozumieniu Kodeksu Cywilnego i ma charakter wyłącznie informacyjny.

W pobliżu

Piaseczyński, Piaseczno gm, Piaseczno
 Cena:  3 000 PLN
 Powierzchnia:   120.0  m2
 Liczba pokoi:  6

Marta Laskowiecka

Doradca ds. nieruchomości