Lokal na wynajem, Radom

Numer zlecenia ZACE230
1 300 PLN
Powierzchnia:
52.0 m2
Liczba pomieszczeń:
3
Przeznaczenie lokalu:
Sklep
Struktura:
Rok budowy:
1950

Opis

OKAZJA! Lokal w atrakcyjnym miejscu, w atrakcyjnej cenie, w atrakcyjnym standardzie.

Atrakcyjny lokal 52 m kw. w niskiej cenie najmu, co w obecnej dobie pandemii może być alternatywą dla tych co liczą się z kosztami.
Dodatkowo super lokalizacja, która ułatwia dojazd z każdej strony miasta. Bardzo bliskie sąsiedztwo parku może sprzyjać i dać czas na chwile odpoczynku i relaksu.
Lokal składa się z jednego pomieszczenie głównego, zaplecza i łazienki w dobrym standardzie. Całość prezentuje się dobrze i jest godna polecenia. Brak ogrzewania wcale nie umniejsza zalet, gdyż najemca sam decyduje kiedy i ile ogrzewa swoje biuro, zatem ma wpływ na opłaty, które będzie musiał ponieść.
Zapraszam na prezentację, gdyż niewiele jest lokali w tak niskiej cenie.

Jeśli czujesz klimat starych kamienic, to lokal dla Ciebie.
Zadzwoń, odpowiem na pytania.
OGLĄDANIE, TO NIE ZOBOWIĄZANIE!!

Czy wiesz, że możemy przygotować dla Ciebie prezentację on-line nieruchomości? Skontaktuj się z naszym Agentem i zapytaj o szczegóły.

Pomimo, iż Doradcy Metrohouse przykładają szczególną staranność do rzetelnego prezentowania informacji o nieruchomości, nie zawsze jest możliwa weryfikacja wszystkich danych przekazanych od osób trzecich. Niniejsza prezentacja oferty nie jest ofertą w rozumieniu Kodeksu Cywilnego i ma charakter wyłącznie informacyjny.

W pobliżu

Radom
 Cena:  1 300 PLN
 Powierzchnia:   52.0  m2
 Liczba pokoi:  3

Agata Auzbiter

Doradca ds. nieruchomości
Rating: 4 ?