Obiekt na sprzedaż, Wrocław, Fabryczna, Jerzmanowo

Numer zlecenia ZAHA417
5 500 000 PLN 1 969 za m2
Powierzchnia:
2 793.0 m2
Liczba zabudowań:
3
Typ:
Hotel

Opis

Restauracja z hotelem przy AOW - możliwe przeznaczenie na apartamenty - krótkoterminowy wynajem

Obiekt znajduje się w zachodniej części Wrocławia. Na szczególną uwagę zasługuje bliskość lotniska, Autostradowej Obwodnicy Wrocławia, oraz autostrady A8 i A4.

Aktualnie prosperująca świetna restauracja na parterze obiektu to doskonałe miejsce na spotkania biznesowe. Restauracja to rentowny biznes ze stałymi klientami. Nieruchomość posiada również część hotelową, która jest w stanie surowym zamkniętym, do własnej aranżacji nowego właściciela. W dostępnym gotowym projekcie przewidzianych jest 25 pokoi hotelowych oraz sala konferencyjna do własnej aranżacji inwestora. Powierzchnia jest jednak tak zaprojektowana, że przewiduje też inne przeznaczenie - np. pomieszczenia biurowe. Budynek ma powierzchnię całkowitą 1396,49m2, ustytuowany jest na działce 2032m2.

Rozkład pomieszczeń:
- restauracja parter - pow. użytkowa 640,99m2
- hotel pierwsze, drugie piętro - pow. użytkowa 755,50m2 - możliwość wydzielenia osobnych 27 apartamentów na sprzedaż - wynajem krótkoerminowy lub usługi


Doskonała lokalizacja, styl i standard wykończenia oraz bardzo wysokie oceny restauracji prosperującej od 8 lat powodują, że obiekt jest doskonałą lokatą kapitału.

Czy wiesz, że możemy przygotować dla Ciebie prezentację on-line nieruchomości? Skontaktuj się z naszym Agentem i zapytaj o szczegóły.

Pomimo, iż Doradcy Metrohouse przykładają szczególną staranność do rzetelnego prezentowania informacji o nieruchomości, nie zawsze jest możliwa weryfikacja wszystkich danych przekazanych od osób trzecich. Niniejsza prezentacja oferty nie jest ofertą w rozumieniu Kodeksu Cywilnego i ma charakter wyłącznie informacyjny.

W pobliżu

Kredyt mieszkaniowy

Szacunkowa miesięczna rata kredytu:
22 820 PLN / miesiąc
30 lat

Twój ekspert kredytowy
Tomasz Hamera
Ekspert kredytowy Gold Finance

Opłaty przy transakcji

Szacunkowe opłaty wyniosą:
129 389 PLN
Wrocław, Fabryczna, Jerzmanowo
 Cena:  5 500 000 PLN
 Powierzchnia:   2 793.0  m2
 Liczba pokoi:  3

Karolina Górska

Kierownik biura