Dom na sprzedaż, Malborski, Malbork gm, Malbork

Numer zlecenia ZAPE252
399 000 PLN 4 315 za m2
Powierzchnia:
92.5 m2
Liczba pokoi:
5
Liczba pięter:
1
Struktura:
Pustak ceramiczny
Rok budowy:
2022
Stan:
Deweloperski

Dane nieruchomości

Typ zlecenia:
Sprzedaż
Rodzaj nieruchomości:
Dom
Miasto:
Malbork
Ulica:
Powierzchnia:
92.5 m2
Liczba pięter:
1
Pokoje:
5
Kuchnia:
Kuchnia otwarta z oknem
Rodzaj własności:
Odrębna własność
Technologia budowy:
Pustak ceramiczny
Rodzaj budynku:
Segment środkowy
Ogrzewanie:
Na gaz ziemny
Dojazd:
Droga osiedlowa
Rok budowy
2022
Wielkość działki:
157 m2
Parking:
Brak danych
 
sprawdź szczegółowe parametry pomieszczeń >>>

Opis

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży drugiego etapu inwestycji MODERN HOME!

Prezentujemy Państwu drugi etap sprzedaży inwestycji prowadzonej na terenie Malborka, jaką jest MODERN HOME. To nowoczesne domy w zabudowie szeregowej zlokalizowane przy ul. Kochanowskiego (Wielbark).
Inwestycja składa się z kompleksu dziesięciu budynków ułożonych w dwa rzędy, a każdy z segmentów posiada powierzchnię 92,46 m2 (87,64m2 pow. użytkowej). Do każdego z budynków przynależy działka z ogródkiem oraz miejscem postojowym na ogrodzonym terenie z furtką wejściową oraz bramą na pilota.
Pierwszy rząd, został już wybudowany i oddany do użytku, a w chwili obecnej rozpoczynamy sprzedaż drugiego. Macie Państwo szansę wybrać jeden z dwóch skrajnych segmentów, posiadających większą działkę (429.000zł), lub jeden z trzech środkowych (399.000zł).
Oferta obejmuje budowę w stanie surowym zamkniętym, rozszerzonym o kompleksowe wykończenie budynku z zewnątrz m.in. pokrycie dachu, elewację z elementami dekoracyjnymi, okna i drzwi wejściowe, a także zagospodarowanie terenu wokół budynku.Przy zakupie nieruchomości należy uwzględnić koszty notarialne oraz wynagrodzenie biura nieruchomości.

Kupując z nami macie Państwo możliwość skorzystania z bezpłatnych porad eksperta finansowego oraz otrzymacie pomoc w uzyskaniu kredytu.

Czy wiesz, że możemy przygotować dla Ciebie prezentację on-line nieruchomości? Skontaktuj się z naszym Agentem i zapytaj o szczegóły.

Pomimo, iż Doradcy Metrohouse przykładają szczególną staranność do rzetelnego prezentowania informacji o nieruchomości, nie zawsze jest możliwa weryfikacja wszystkich danych przekazanych od osób trzecich. Niniejsza prezentacja oferty nie jest ofertą w rozumieniu Kodeksu Cywilnego i ma charakter wyłącznie informacyjny.

W pobliżu

Kredyt mieszkaniowy

Szacunkowa miesięczna rata kredytu:
2 729 PLN / miesiąc
30 lat

Twój ekspert kredytowy
Beata Kontrowicz
Ekspert kredytowy Credipass
Malborski, Malbork gm, Malbork
 Cena:  399 000 PLN
 Powierzchnia:   92.5  m2
 Liczba pokoi:  5

Robert Grochecki

Agent nieruchomości