Obiekt na wynajem, Piaseczyński, Konstancin-Jeziorna gm, Konstancin-Jeziorna

Numer zlecenia ZAPO434
15 000 PLN
Powierzchnia:
483.0 m2
Liczba zabudowań:
2
Typ:
Magazyn i biura

Opis

Ponad 480 m kw + podwójny, wysoki garaż i piwnice w idealnej lokalizacji, na granicy Konstancina.

Do dyspozycji 2000 m kw gruntu zabudowanego dwoma budynkami i wybrukowanym terenem do parkowania. Wykonany w technologii tradycyjnej, parterowy budynek o powierzchni zabudowy 240 m kw; na parterze powierzchnia biurowa z zapleczem socjalnym i pomieszczenia do przechowywania/ produkcji- przeznaczenie zależne od potrzeb/ adaptacji; na poziomie -1/ powierzchnia techniczna i pomieszczenia gospodarcze/ socjalne.
Budynek piętrowy o podobnej powierzchni o funkcji mieszkalnej, wykorzystywany również na część biurową, punkt obsługi klienta, show room, etc. Od strony głównego wejścia zadbany ogród. W bryle budynku ponad 60-ciometrowy, podwójny garaż z automatycznymi bramami, z możliwością składowania/ przechowywania.
Umiejscowienie budynków oraz niezależny dostęp/ wejście z różnych stron działki pozwala na traktowanie nieruchomości jako 2 oddzielnych obiektów o zróżnicowanym przeznaczeniu.

Nieruchomość doskonała zarówno na siedzibę firmy z zapleczem produkcyjnym/ handlowym/ powierzchnią do składowania jak również na inne rodzaje działalności w zależności od aranżacji. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą.

Pomimo, iż Doradcy Metrohouse przykładają szczególną staranność do rzetelnego prezentowania informacji o nieruchomości, nie zawsze jest możliwa weryfikacja wszystkich danych przekazanych od osób trzecich. Niniejsza prezentacja oferty nie jest ofertą w rozumieniu Kodeksu Cywilnego i ma charakter wyłącznie informacyjny.

W pobliżu

piaseczyński, Konstancin-Jeziorna gm, Konstancin-Jeziorna
 Cena:  15 000 PLN
 Powierzchnia:   483.0  m2
 Liczba pokoi:  2

Renata Mucha_

Broker nieruchomości
Rating: 5 ?