Obiekt na sprzedaż, Warszawa, Włochy, Opacz Wielka

Numer zlecenia ZATU099
6 900 000 PLN 7 063 za m2
Powierzchnia:
977.0 m2
Liczba zabudowań:
1
Typ:
Hotel

Opis

Nowoczesny, wyremontowany budynek o wysokim standardzie wykończenia do indywidualnej aranżacji.

Na sprzedaż nowoczesny budynek zaaranżowany na hotel, z ogromnymi możliwościami przeróbek. Świeża konstrukcja i nowe technologie umożliwiły zniwelowanie ilości ścian działowych,a co za tym idzie zwiększenie kompatybilności i aranżacji budynku względem upodobań nowego właściciela. Budynek położony w doskonale skomunikowanej lokalizacji niedaleko lotniska im. Chopina, bliskość trasy szybkiego ruchu. W odległości 400m duży parking dla gości lotniska.

Ponadczasowa, nowoczesna bryła pozwala na zaaranżowanie budynku pod niemal każdy rodzaj działalności. Doskonałe miejsce na "nowy start" dla firmy, lub przejęcie prosperującego biznesu.

Czy wiesz, że możemy przygotować dla Ciebie prezentację on-line nieruchomości? Skontaktuj się z naszym Agentem i zapytaj o szczegóły.

Pomimo, iż Doradcy Metrohouse przykładają szczególną staranność do rzetelnego prezentowania informacji o nieruchomości, nie zawsze jest możliwa weryfikacja wszystkich danych przekazanych od osób trzecich. Niniejsza prezentacja oferty nie jest ofertą w rozumieniu Kodeksu Cywilnego i ma charakter wyłącznie informacyjny.

W pobliżu

Kredyt mieszkaniowy

Szacunkowa miesięczna rata kredytu:
28 629 PLN / miesiąc
30 lat

Twój ekspert kredytowy
Wioletta Kornet
Ekspert kredytowy Gold Finance

Opłaty przy transakcji

Szacunkowe opłaty wyniosą:
158 927 PLN
Warszawa, Włochy, Opacz Wielka
 Cena:  6 900 000 PLN
 Powierzchnia:   977.0  m2
 Liczba pokoi:  1

Jakub Markiewicz

Doradca ds. nieruchomości