Kusząca okazja! Piękny teren rolny pod Pułtuskiem

Działka na sprzedaż, Pułtuski, Pułtusk gm, Przemiarowo

Numer zlecenia ZAZY359
440 000 PLN 9 za m2
Powierzchnia:
46 668 m2
Przeznaczenie:
Rolna
Wymiary :
75x750

Dane nieruchomości

Typ zlecenia:
Sprzedaż
Rodzaj nieruchomości:
Działka
Przeznaczenie:
Rolna
Miasto:
Przemiarowo
Lokalizacja:
Przemiarowo
Powierzchnia:
46 668 m2
Media:
Nie
Ogrodzenie::
Bez ogrodzenia
Dojazd:
Droga polna
Zagospodarowanie:
Bez zagospodarowania

Opis

Świetnie położony, dobrze skomunikowana działka z wysoką klasą gruntu. Blisko szkoła, przedszkole.

W ofercie działka rolna o powierzchni 46 668 m2, położona w Przemiarowie, gmina Pułtusk. Dojazd do działki 6 m. drogą polną, bezpośrednio z drogi krajowej 57. Grunt jest nieustannie utrzymywany w dobrej kulturze rolnej, uprawiany rok do roku bez żadnych przerw. Ziemia na bieżąco nawożona, nie ugurowana. Zasiewana jest pszenica, pszenżyto i żyto. Dobra jakość ziemi - przewaga III i IV klasy (prawie 4,5 ha), ale jest też las i woda (161 m,kw.). W pobliżu działki jest szkoła, przedszkole (500m.), sklepy spożywcze. Działka idealna na podmiejskie siedlisko, które można urządzić od podstaw, czy wyłącznie do uprawy roli, względnie jako dobra inwestycja (cena za 1 m.kw. bardzo kusząca, nie spotykana w okolicy).
Do rynku w Pułtusku 6 km. Doskonały dojazd do Makowa Mazowieckiego (DK57)-11 km, a także do Przasnysza i Ciechanowa. Istnieje możliwość dokupienia działek budowlanych w tej samej linii, które również są w ofercie Metrohouse Serock. Działki budowlane mają ustalone warunki zabudowy.

Ziemia rolna jest niewątpliwie jedną z lepszych, jeśli nie najlepszą i bezpieczną lokatą kapitału. Oprócz tego, że przynosi wysoki wskaźnik zwrotu z inwestycji, to jeszcze może wyżywić niejedną rodzinę. Oferowana nieruchomość ma bardzo dobrą cenę. Zapraszam na prezentację.

Czy wiesz, że możemy przygotować dla Ciebie prezentację on-line nieruchomości? Skontaktuj się z naszym Agentem i zapytaj o szczegóły.

Pomimo, iż Doradcy Metrohouse przykładają szczególną staranność do rzetelnego prezentowania informacji o nieruchomości, nie zawsze jest możliwa weryfikacja wszystkich danych przekazanych od osób trzecich. Niniejsza prezentacja oferty nie jest ofertą w rozumieniu Kodeksu Cywilnego i ma charakter wyłącznie informacyjny.

W pobliżu

Kredyt mieszkaniowy

Szacunkowa miesięczna rata kredytu:
3 009 PLN / miesiąc
30 lat

Twój ekspert kredytowy
Wioletta Kornet
Ekspert kredytowy Credipass
Pułtuski, Pułtusk gm, Przemiarowo
 Cena:  440 000 PLN
 Powierzchnia:   46 668  m2
 Liczba pokoi:  0

Grażyna Niegowska

Agent nieruchomości
Rating: 5 ?