Lokal na wynajem, Rzeszów

Numer zlecenia ZEBA082
7 500 PLN
Powierzchnia:
73.0 m2
Liczba pomieszczeń:
5
Piętro:
7/12
Struktura:
Rok budowy:
Stan:
Wysoki standard

Opis

Nowoczesne biuro w prestiżowym biurowcu klasy A, możliwość negocjacji ceny!

73 metrowe biuro do wejścia od zaraz. Możliwość wstąpienia w dotychczasową umowę najmu obowiązującą do listopada 2022 r. Możliwość dużej negocjacji stawki najmu.
Biuro dzieli się na salę konferencyjną, 2 pokoje, sekretariat oraz kuchnię. Pomieszczenia przedzielone są podwójnymi, dźwiękochłonnymi ścianami. Do biura przynależą również 2 miejsca parkingowe w garażu podziemnym.

Biurowiec znajduje się w centrum Rzeszowa, na parterze jest ogólna recepcja wraz z ochroną i kantyna. Pobliski parking wielopoziomowy oraz podziemny w budynku powoduje że klienci nie będą mieli problemu z zaparkowaniem aut.

Czy wiesz, że możemy przygotować dla Ciebie prezentację on-line nieruchomości? Skontaktuj się z naszym Agentem i zapytaj o szczegóły.

Pomimo, iż Doradcy Metrohouse przykładają szczególną staranność do rzetelnego prezentowania informacji o nieruchomości, nie zawsze jest możliwa weryfikacja wszystkich danych przekazanych od osób trzecich. Niniejsza prezentacja oferty nie jest ofertą w rozumieniu Kodeksu Cywilnego i ma charakter wyłącznie informacyjny.

W pobliżu

Rzeszów
 Cena:  7 500 PLN
 Powierzchnia:   73.0  m2
 Liczba pokoi:  5

Przemysław Czernicki

Lider sprzedaży
Rating: 3 ?