Lokal na sprzedaż, Warszawa, Praga Południe, Grochów

Numer zlecenia ZEDA015
3 500 000 PLN 6 863 za m2
Powierzchnia:
510.0 m2
Liczba pomieszczeń:
29
Piętro:
Parter/2
Struktura:
Cegła przedwojenna
Rok budowy:
1938
Stan:
Po remoncie

Opis

Oferta skierowana do firm- doskonałe miejsce na siedzibę ale też pod inwestycję.

Przedwojenny budynek po kapitalnym remoncie w 2012 roku obejmującym wymianę wszystkich instalacji wewnętrznych, remont elewacji, wymianę dachu oraz prace adaptacyjne na potrzeby pełnionej funkcji. Obecnie wykorzystywany jako siedziba firmy w którym odbywa się produkcja, ale znajdują się w nim również pomieszczenia typowo biurowe. Każda kondygnacja to prawie 130 metrów, podzielona na odrębne dwa lokale. Można wyodrębnić 6 niezależnych lokali, każde po około 58 metrów (mogą być również mieszkania). Kondygnacje wysokie ponad 3 metry, poddasze i piwnica niższe. Doskonale doświetlone dzięki dużym aluminiowym oknom. W budynku wszystkie media z sieci miejskiej. Zachowano oryginalne przedwojenne piece, które stanowią jedynie dekorację. Klatka schodowa przestronna doświetlone przez duże okna ze szprosami. W oknach rolety antywłamaniowe. Budynek wyposażony w alarm i monitoring. Na trzech kondygnacjach klimatyzacja. Za budynkiem na ogrodzonym terenie spory parking mieszczący około 10 samochodów.

Działka 792 m, nie jest objęta planem zagospodarowania przestrzennego, ale zgodnie ze studium teren ma przewagę zabudowy mieszkaniowej wielorodzinnej.

Pomimo, iż Doradcy Metrohouse przykładają szczególną staranność do rzetelnego prezentowania informacji o nieruchomości, nie zawsze jest możliwa weryfikacja wszystkich danych przekazanych od osób trzecich. Niniejsza prezentacja oferty nie jest ofertą w rozumieniu Kodeksu Cywilnego i ma charakter wyłącznie informacyjny.

W pobliżu

Kredyt mieszkaniowy

Szacunkowa miesięczna rata kredytu:
14 522 PLN / miesiąc
30 lat

Twój ekspert kredytowy
Tomasz Libera
Ekspert kredytowy Gold Finance

Opłaty przy transakcji

Szacunkowe opłaty wyniosą:
83 239 PLN