Działka na sprzedaż, Giżycki, Miłki gm, Rydzewo

Numer zlecenia ZEMY810
215 000 PLN 169 za m2
Powierzchnia:
1 271 m2
Przeznaczenie:
Mieszkaniowo - usługowa
Wymiary :
38x35

Dane nieruchomości

Typ zlecenia:
Sprzedaż
Rodzaj nieruchomości:
Działka
Przeznaczenie:
Mieszkaniowo - usługowa
Miasto:
Rydzewo
Lokalizacja:
Rydzewo
Powierzchnia:
1 271 m2
Media:
Nie
Ogrodzenie::
Bez ogrodzenia
Dojazd:
Droga polna
Zagospodarowanie:
Bez zagospodarowania

Opis

Działka budowlana w m.Rydzewo o pow.1271m2. w mazurskiej miejscowości turystycznej na szlaku WJM.

Działka położona jest w bardzo kameralnej i urokliwej części wsi w otoczeniu lasu oraz zabudowań jednorodzinnych.Powierzchnia to 0,1271 ha, teren płaski, nie ogrodzony porośnięty pojedynczymi drzewami.Dojazd bezpośredni do działki z drogi gminnej poprzez wydzieloną działkę o nr 104/9.Teren nieuzbrojony.Powierzchnia objęta miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego oznaczona symbolem (44UT)wg.,którego przeznaczona jest pod usługi turystyczne z dopuszczeniem funkcji mieszkaniowych.PLAŻA GMINNA nad jez.Niegocin (Kraina Wielkich Jezior Mazurskich) ok 500 metrów.
W Rydzewie dzięki lokalizacji nad jeziorem Bocznym (odnoga jeziora Niegocin)znajdują się przystanie jachtowe,dwie plaże ogólnodostępne,pola biwakowe,wypożyczalnie sprzętu pływackiego,szkółka windsurfingu oraz przystań Żeglugi Mazurskiej.To idealna lokalizacja dla miłośników żeglowania,wędkowania, grzybobrania,wycieczek pieszych i rowerowych.
GDYBY TA DZIAŁKA OKAZAŁA SIĘ ZA MAŁA W SPRZEDAŻY RÓWNIEŻ WIĘKSZA O POW.1712M2.

Bliskość terenów zielonych, wody, lasów, a jednocześnie niewielka odległość od Giżycka (18km) i Mikołajek daje duże możliwości inwestycyjne. Możesz tu pobudować swój dom i w nim zamieszkać bądź wykorzystywać budynek na cele turystyczne.

Czy wiesz, że możemy przygotować dla Ciebie prezentację on-line nieruchomości? Skontaktuj się z naszym Agentem i zapytaj o szczegóły.

Pomimo, iż Doradcy Metrohouse przykładają szczególną staranność do rzetelnego prezentowania informacji o nieruchomości, nie zawsze jest możliwa weryfikacja wszystkich danych przekazanych od osób trzecich. Niniejsza prezentacja oferty nie jest ofertą w rozumieniu Kodeksu Cywilnego i ma charakter wyłącznie informacyjny.

W pobliżu

Kredyt mieszkaniowy

Szacunkowa miesięczna rata kredytu:
841 PLN / miesiąc
30 lat

Twój ekspert kredytowy
Marek Jackiewicz
Ekspert kredytowy Gold Finance

Opłaty przy transakcji

Szacunkowe opłaty wyniosą:
6 604 PLN
Giżycki, Miłki gm, Rydzewo
 Cena:  215 000 PLN
 Powierzchnia:   1 271  m2

Agnieszka Sysiak

Kierownik biura