Lokal na sprzedaż, Sztumski, Mikołajki Pomorskie gm, Mikołajki Pomorskie

Numer zlecenia ZEPA427
135 000 PLN 952 za m2
Powierzchnia:
141.8 m2
Liczba pomieszczeń:
8
Przeznaczenie lokalu:
Sklep
Struktura:
Cegła
Rok budowy:
1970

Opis

Lokal usługowy 141,8 mkw w Mikołajkach Pomorskich, możliwość zmiany na dwa niezależne mieszkania

Oferujemy przestronny lokal usługowy o powierzchni 141,8 mkw, położony w Mikołajkach Pomorskich. Lokal znajduje się przy ulicy, co zapewnia dogodny dostęp dla klientów i mieszkańców. Nieruchomość posiada ogólnodostępny parking, co ułatwia zatrzymanie się klientom w okolicach.
To idealna okazja zarówno dla osób poszukujących funkcjonalnej przestrzeni do prowadzenia działalności gospodarczej, jak i dla tych, którzy chcą mieć swój własny kąt. Istnieje możliwość przekształcenia lokalu na dwa niezależne mieszkania. Oznacza to, że istnieje szansa na wykorzystanie tej przestrzeni w dowolny sposób, zgodnie z preferencjami i potrzebami przyszłych nabywców. Nieruchomość może posłużyć jako doskonałe miejsce do zamieszkania dla dwóch rodzin lub jako inwestycja pod wynajem mieszkań.

Nieruchomość nie posiada Świadectwa charakterystyki energetycznej.
Kupując z nami macie Państwo możliwość skorzystania z bezpłatnych porad eksperta finansowego oraz otrzymacie pomoc w uzyskaniu kredytu.
Zapraszamy do kontaktu i zapoznania się z ofertą!

Czy wiesz, że możemy przygotować dla Ciebie prezentację on-line nieruchomości? Skontaktuj się z naszym Agentem i zapytaj o szczegóły.

Pomimo, iż Doradcy Metrohouse przykładają szczególną staranność do rzetelnego prezentowania informacji o nieruchomości, nie zawsze jest możliwa weryfikacja wszystkich danych przekazanych od osób trzecich. Niniejsza prezentacja oferty nie jest ofertą w rozumieniu Kodeksu Cywilnego i ma charakter wyłącznie informacyjny.

W pobliżu

Kredyt mieszkaniowy

Szacunkowa miesięczna rata kredytu:
869 PLN / miesiąc
30 lat

Twój ekspert kredytowy
Beata Kontrowicz
Ekspert kredytowy Credipass
Sztumski, Mikołajki Pomorskie gm, Mikołajki Pomorskie
 Cena:  135 000 PLN
 Powierzchnia:   141.8  m2
 Liczba pomieszczeń:  8

Oliwia Zając

Agent nieruchomości