Mieszkanie na sprzedaż, Prądnik Czerwony

Numer zlecenia ZEPE738
612 901 PLN 14 687 za m2
Powierzchnia:
41.7 m2
Liczba pokoi:
2
Piętro:
1/14
Struktura:
Rok budowy:
2023
Stan:

Dane nieruchomości

Typ zlecenia:
Sprzedaż
Rodzaj nieruchomości:
Mieszkanie
Miasto:
Brak danych
Ulica:
Powierzchnia:
41.7 m2
Piętro:
1/14
Pokoje:
2
Kuchnia:
Brak danych
Balkon:
Nie
Rodzaj własności:
Brak danych
Technologia budowy:
Brak danych
Wysokość czynszu:
Brak danych
Ogrzewanie:
Brak danych
Winda:
Tak
Widok:
Brak danych
Parking:
Brak danych
sprawdź szczegółowe parametry pomieszczeń >>>

OpisInwestycja to osiedle, które znajduje się w pobliżu Rynku Głównego w Krakowie. Projekt mieszkaniowy podzielony jest na 3 etapy, obejmujące powstanie 4-, 10- i 13-piętrowych budynków. Mieszkania wyróżniają się szeroką ofertą i zróżnicowanymi metrażami. Znajdują się tutaj zarówno kompaktowe, małe lokale, jak i duże, przestronne mieszkania. Mieszkańcy mogą zdecydować się na mieszkania jednopokojowe, dwupokojowe, trzypokojowe lub czteropokojowe. Zakup mieszkania w inwestycji będzie również dobrym wyborem pod wynajem, ponieważ osiedle znajduje się w dobrze rozwiniętej okolicy, blisko centrum. W pobliżu mieszczą się także uczelnie: Uniwersytet Ekonomiczny, Politechnika Krakowska, Akademia Wychowania Fizycznego. Na terenie inwestycji przewidziano garaż podziemny i naziemne miejsca postojowe oraz komórki lokatorskie. Lokalizacja zapewnia łatwy dostęp do ważnych arterii drogowych oraz do Ronda Mogilskiego. Dodatkowo kursują tutaj liczne linie tramwajowe i autobusowe. W okolicy działa dobrze rozwinięte zaplecze handlowo-usługowe. Znajduje się tutaj także Park Lotników Polskich.
 

Czy wiesz, że możemy przygotować dla Ciebie prezentację on-line nieruchomości? Skontaktuj się z naszym Agentem i zapytaj o szczegóły.

Pomimo, iż Doradcy Metrohouse przykładają szczególną staranność do rzetelnego prezentowania informacji o nieruchomości, nie zawsze jest możliwa weryfikacja wszystkich danych przekazanych od osób trzecich. Niniejsza prezentacja oferty nie jest ofertą w rozumieniu Kodeksu Cywilnego i ma charakter wyłącznie informacyjny.

Kredyt mieszkaniowy

Szacunkowa miesięczna rata kredytu:
2 846 PLN / miesiąc
30 lat

Twój ekspert kredytowy
Daniel Orlikowski
Ekspert kredytowy Credipass
Prądnik Czerwony, Prądnik Czerwony
 Cena:  612 901 PLN
 Powierzchnia:   41.7  m2
 Liczba pokoi:  2

Jan Dominiewski

Kierownik biura