Lokal na wynajem, Warszawa, Bielany, Wólka Węglowa

Numer zlecenia ZEWU093
4 000 PLN
Powierzchnia:
192.0 m2
Liczba pomieszczeń:
4
Piętro:
Parter/2
Struktura:
Rok budowy:
1989
Stan:
Po remoncie

Opis

Park Kampinowski i rekreacja na wyciągnięcie ręki
Od 01-11-2021

Dom. 180 m2 na cele mieszkalne lub działalność gospodarczą np. biuro. Obecnie możliwość ingerencji na ewentualne zmiany np. pomieszczeń. Planowana jest konserwacja obiektu poprzez malowanie lub zmiana funkcji pomieszczeń. Standard domu może zostać dopasowany do potrzeb wynajmującego. W piwnicy można zmienić rozstaw ścian działowych, co umożliwi z 4 pomieszczeń zrobienia np. dwóch. Doskonała lokalizacja Bielany, ul. Estrady, 5 min pieszo do Parku Kampinoskiego.
7 min. autem do centrum handlowego Łomianki
5 min. pieszo do pierwszego sklepu - Netto, lub Biedronka, 3 min pieszo do przystanków autobusowych. Dobra i szybka (10 - 15 min autem/autobusem) komunikacja do metra Młociny.
Blisko do 7-ki (Gdańsk), S2 (Poznań), Nowy Most Skłodowskiej (Tarchomin – Młociny) Przedszkola, Szkoły.
Tani w eksploatacji.
Zdjęcia z różnych momentów najmu.


Ciekawa i sympatyczna metoda na życie. Miejsce do relaksu na miejscu.

Czy wiesz, że możemy przygotować dla Ciebie prezentację on-line nieruchomości? Skontaktuj się z naszym Agentem i zapytaj o szczegóły.

Pomimo, iż Doradcy Metrohouse przykładają szczególną staranność do rzetelnego prezentowania informacji o nieruchomości, nie zawsze jest możliwa weryfikacja wszystkich danych przekazanych od osób trzecich. Niniejsza prezentacja oferty nie jest ofertą w rozumieniu Kodeksu Cywilnego i ma charakter wyłącznie informacyjny.

Warszawa, Bielany, Wólka Węglowa
 Cena:  4 000 PLN
 Powierzchnia:   192.0  m2
 Liczba pokoi:  4

Dariusz Jankowski-Dąbrowa

Broker nieruchomości