Obiekt na sprzedaż, Poznań, Fabianowo-kotowo

Numer zlecenia ZEWY217
1 600 000 PLN   2 100 000 PLN   2 909 za m2
Powierzchnia:
0.0 m2
Liczba zabudowań:
0
Typ:
Biurowiec

Opis

Lokal przeznaczony na przychodnie, wyposażony w gabinety lekarskie, każdy z doprowadzoną instalacją wodną i kanalizacją wyposażone w umywalki i kabiny prysznicowe.

Gabinety do masażu, sauna na podczerwień oraz basen przystosowany do osób niepełnosprawnych z windą. Obecnie na basenie odbywają się zajęcia nauki pływania dla dzieci oraz zajęcia rehabilitacyjne. Na parterze znajduje się duża sala z lustrami do zajęć zbiorowych oraz dwie recepcje, jedna do basenu, druga do przychodni. Budynek posiada system ogrzewania (trzy piece) wystarczający do ogrzania wszystkich pomieszczeń wg wymogów basenu, gabinetów kosmetycznych i masaży. Lokal posiada także centralę klimatyzacji oraz system filtrów wody w basenie.
W 2006 roku cały kompleks budynków przeszedł kapitalny remont, łącznie z instalacjami, wyposażony w monitoring i alarm. Przed budynkiem dziesięć miejsc parkingowych.

Pomimo, iż Doradcy Metrohouse przykładają szczególną staranność do rzetelnego prezentowania informacji o nieruchomości, nie zawsze jest możliwa weryfikacja wszystkich danych przekazanych od osób trzecich. Niniejsza prezentacja oferty nie jest ofertą w rozumieniu Kodeksu Cywilnego i ma charakter wyłącznie informacyjny.

Kredyt mieszkaniowy

Szacunkowa miesięczna rata kredytu:
6 639 PLN / miesiąc
30 lat

Twój analityk kredytowy
Kryspin Walentynowicz
Analityk kredytowy Metrofinance

Opłaty przy transakcji

Szacunkowe opłaty wyniosą:
39 643 PLN