Lokal na wynajem, Rzeszów

Numer zlecenia ZEXU617
6 000 PLN   8 000 PLN  
Powierzchnia:
110.0 m2
Liczba pomieszczeń:
10
Piętro:
Parter/0
Struktura:
Rok budowy:
Stan:
Normalny

Opis

Do wynajęcia lokal na parterze o łącznej powierzchni 110m2 przeznaczony pod usługi stomatologiczne.

Lokal złożony z czterech stanowisk pracy, pomieszczenia biurowego, pomieszczenia socjalnego, łazienki, szatni oraz magazynu; o łącznej powierzchni 75 m2.

Do lokalu przysługuje rejestracja medyczna, przestronna elegancka poczekalnia, WC dla pacjentów oraz pracownia diagnostyczna; o łącznej powierzchni 70 m2 do wspólnego korzystania z chirurgiem stomatologicznym zajmującym lokal obok. Najemca będzie posiadał 50% udziału w tej powierzchni.

W miejscu tym przez dłuższy czas funkcjonował bardzo dobrze prosperujący uznany gabinet stomatologiczny, przez co nieruchomość ma wszelkiego rodzaju nowoczesne przystosowania do prowadzenia takowej działalności.

Pracownia diagnostyczna jest wyposażona w tomograf komputerowy oraz skaner wewnątrzustny.

Możliwość zakupienia sprzętu medycznego, znajdującego się w lokalu. W jego skład wchodzą 4 fotele dentystyczne oraz Autoklaw Domina Plus.

Lokal jest monitorowany oraz wyposażony w system alarmowy i klimatyzację.

Duża powierzchnia na widoczną reklamę od głównej ulicy.

Atrakcyjna lokalizacja przy ul. Hetmańskiej w ruchliwym miejscu. 1 km do centrum miasta. Dogodny dojazd dla pacjentów oraz bliskość przystanków autobusowych. Miejsca parkingowe ogólnodostępne.

Czy wiesz, że możemy przygotować dla Ciebie prezentację on-line nieruchomości? Skontaktuj się z naszym Agentem i zapytaj o szczegóły.

Pomimo, iż Doradcy Metrohouse przykładają szczególną staranność do rzetelnego prezentowania informacji o nieruchomości, nie zawsze jest możliwa weryfikacja wszystkich danych przekazanych od osób trzecich. Niniejsza prezentacja oferty nie jest ofertą w rozumieniu Kodeksu Cywilnego i ma charakter wyłącznie informacyjny.

W pobliżu

Rzeszów
 Cena:  6 000 PLN
 Powierzchnia:   110.0  m2
 Liczba pokoi:  10

Paweł Bednarczyk

Ekspert ds. nieruchomości
Rating: 5 ?