Działka na sprzedaż, Krośnieński, Dukla gm, Dukla

Numer zlecenia ZIFI141
120 000 PLN 61 za m2
Powierzchnia:
1 976 m2
Przeznaczenie:
Jednorodzinna (mn)
Wymiary :
113x17

Dane nieruchomości

Typ zlecenia:
Sprzedaż
Rodzaj nieruchomości:
Działka
Przeznaczenie:
Jednorodzinna (mn)
Miasto:
Dukla
Lokalizacja:
Dukla
Powierzchnia:
1 976 m2
Media:
Nie
Ogrodzenie::
Bez ogrodzenia
Dojazd:
Droga polna
Zagospodarowanie:
Trawa

Opis

Przedmiotem sprzedaży jest działka budowlana o powierzchni 20 arów w drugiej linii zabudowy.

Oferuję na sprzedaż działkę rolno-budowlaną o powierzchni około 20 arów. Nieruchomość w kształcie prostokąta o zbliżonych wymiarach 113 x 17 metrów, położona bezpośrednio przy zjeździe z drogi gminnej, z IV klasą gruntu. W miejscowym planie zagospodarowania przestrzennego Gminy Dukla, przeznaczenie działki to 10 arów zabudowa mieszkaniowo-usługowa a pozostała cześć rolna. Wszystkie media znajdują się w odległości około 100 metrów w drodze krajowej.
Miejsce wyjątkowo ciche o dużych walorach przyrodniczo-krajobrazowych, zapewniające wyjątkową prywatność i spokój. W bezpośrednim sąsiedztwie niewielkie zadrzewienia i rozproszona zabudowa jednorodzinna. Do najbliższego miasteczka – Dukli, gdzie znajdują się liczne sklepy, szkoły czy przedszkole, jest raptem 1,5 km. Do większym miejscowości - Krosna i Jasła, mamy odpowiednio 18 i 32 kilometry.
Po więcej informacji zapraszam do kontaktu telefonicznego i zachęcam również do oględzin nieruchomości.

Największym atutem nieruchomości jest jej lokalizacja, cicha i spokojna okolica z dostępem do szlaków turystycznych oraz w bliskim sąsiedztwie z Górą Cergowską. W odległości kilkunastu kilometrów zalew oraz wyciąg narciarski. Nie zwlekaj, zadzwoń już dziś.

Czy wiesz, że możemy przygotować dla Ciebie prezentację on-line nieruchomości? Skontaktuj się z naszym Agentem i zapytaj o szczegóły.

Pomimo, iż Doradcy Metrohouse przykładają szczególną staranność do rzetelnego prezentowania informacji o nieruchomości, nie zawsze jest możliwa weryfikacja wszystkich danych przekazanych od osób trzecich. Niniejsza prezentacja oferty nie jest ofertą w rozumieniu Kodeksu Cywilnego i ma charakter wyłącznie informacyjny.

W pobliżu

Kredyt mieszkaniowy

Szacunkowa miesięczna rata kredytu:
821 PLN / miesiąc
30 lat

Twój ekspert kredytowy
Marcin Popek
Ekspert kredytowy Credipass
Krośnieński, Dukla gm, Dukla
 Cena:  120 000 PLN
 Powierzchnia:   1 976  m2
 Liczba pokoi:  0

Maciej Rąpała

Doradca ds. nieruchomości