Obiekt na sprzedaż, Kwidzyński, Prabuty gm, Stańkowo

Numer zlecenia ZIFY557
145 000 PLN   1 450 000 PLN   242 za m2
Powierzchnia:
600.0 m2
Liczba zabudowań:
1
Typ:
Magazyn i biura

Opis

Obiekt o łącznej powierzchni około 600 m.kw.
Na działce przy samej drodze przelotowej.

Obiekt położony na działce o pow.0,1323 ha. Przy samej drodze asfaltowej. Pow. zabudowy ok.200 m.kw. Trzy kondygnacje umożliwiają dowolną aranżację pomieszczeń. Na parterze wydzielona część mieszkalna około 70 m.kw. w takcie przygotowywania do zamieszkania.Wszystkie nowe okna ( PCV) oraz drzwi. Podłączenia wody miejskiej oraz kanalizacji do własnego nowo wybudowanego szamba ekologicznego . Pomieszczenia mieszkalne to planowana kuchnia z jadalnią, pokój mieszkalny, łazienka,własna kotłownia oraz wygodny korytarz. na pierwsze piętro prowadzą wygodne 140 cm. schody. Na tym poziomie jest otwarta przestrzeń do wygodnej i dowolnej aranżacji. Obciążenie dopuszczalne drewnianego stropu to 700 kg.na 1 m.kw.
Poddasz to również otwarta przestrzeń z drewnianą podłogą jak na I-ym piętrze . Wysokość wszystkich pomieszczeń to średnio około 4,5 m.
Obiekt w 2019 r. został pokryty nowym dachem z blacho dachówki.

W okolicy stary park. Do plaży miejskiej i bardzo czystego i rybnego jeziora tylko 900 m. Nie uciążliwe sąsiedztwo. Przeznaczenie na mieszkania lub hurtownię według własnej wyobraźni. Do ceny nieruchomości należy doliczyć koszty notarialne oraz wynagrodzenie dla biura 1,23 %

Czy wiesz, że możemy przygotować dla Ciebie prezentację on-line nieruchomości? Skontaktuj się z naszym Agentem i zapytaj o szczegóły.

Pomimo, iż Doradcy Metrohouse przykładają szczególną staranność do rzetelnego prezentowania informacji o nieruchomości, nie zawsze jest możliwa weryfikacja wszystkich danych przekazanych od osób trzecich. Niniejsza prezentacja oferty nie jest ofertą w rozumieniu Kodeksu Cywilnego i ma charakter wyłącznie informacyjny.

W pobliżu

Kredyt mieszkaniowy

Szacunkowa miesięczna rata kredytu:
602 PLN / miesiąc
30 lat

Twój ekspert kredytowy
Radosław Szumowski
Ekspert kredytowy Gold Finance

Opłaty przy transakcji

Szacunkowe opłaty wyniosą:
4 860 PLN
Kwidzyński, Prabuty gm, Stańkowo
 Cena:  145 000 PLN
 Powierzchnia:   600.0  m2
 Liczba pokoi:  1

Zdzisław Lewandowski

Doradca ds. nieruchomości