Obiekt na sprzedaż, Kwidzyński, Prabuty gm, Stańkowo

Numer zlecenia ZIFY557
1 450 000 PLN 2 417 za m2
Powierzchnia:
600.0 m2
Liczba zabudowań:
1
Typ:
Magazyn i biura

Opis

Obiekt o łącznej powierzchni około 600 m.kw.
Na działce przy samej drodze przelotowej.

Obiekt położony na działce o pow.0,1323 ha. Przy samej drodze asfaltowej. Pow. zabudowy ok.200 m.kw. Trzy kondygnacje umożliwiają dowolną aranżację pomieszczeń. Na parterze wydzielona część mieszkalna około 70 m.kw. w takcie przygotowywania do zamieszkania.Wszystkie nowe okna ( PCV) oraz drzwi. Podłączenia wody miejskiej oraz kanalizacji do własnego nowo wybudowanego szamba ekologicznego . Pomieszczenia mieszkalne to planowana kuchnia z jadalnią, pokój mieszkalny, łazienka,własna kotłownia oraz wygodny korytarz. na pierwsze piętro prowadzą wygodne 140 cm. schody. Na tym poziomie jest otwarta przestrzeń do wygodnej i dowolnej aranżacji. Obciążenie dopuszczalne drewnianego stropu to 700 kg.na 1 m.kw.
Poddasz to również otwarta przestrzeń z drewnianą podłogą jak na I-ym piętrze . Wysokość wszystkich pomieszczeń to średnio około 4,5 m.
Obiekt w 2019 r. został pokryty nowym dachem z blacho dachówki.

W okolicy stary park. Do plaży miejskiej i bardzo czystego i rybnego jeziora tylko 900 m. Nie uciążliwe sąsiedztwo. Przeznaczenie na mieszkania lub hurtownię według własnej wyobraźni. Brak ograniczeń rozwojowych. Przychylne nastawienie władz gminy do zagospodarowania obiektu.

Czy wiesz, że możemy przygotować dla Ciebie prezentację on-line nieruchomości? Skontaktuj się z naszym Agentem i zapytaj o szczegóły.

Pomimo, iż Doradcy Metrohouse przykładają szczególną staranność do rzetelnego prezentowania informacji o nieruchomości, nie zawsze jest możliwa weryfikacja wszystkich danych przekazanych od osób trzecich. Niniejsza prezentacja oferty nie jest ofertą w rozumieniu Kodeksu Cywilnego i ma charakter wyłącznie informacyjny.

W pobliżu

Kredyt mieszkaniowy

Szacunkowa miesięczna rata kredytu:
6 016 PLN / miesiąc
30 lat

Twój ekspert kredytowy
Radosław Szumowski
Ekspert kredytowy Gold Finance

Opłaty przy transakcji

Szacunkowe opłaty wyniosą:
36 274 PLN
Kwidzyński, Prabuty gm, Stańkowo
 Cena:  1 450 000 PLN
 Powierzchnia:   600.0  m2
 Liczba pokoi:  1

Zdzisław Lewandowski

Doradca ds. nieruchomości