Działka na sprzedaż, Szydłowiecki, Chlewiska, Pawłów

Numer zlecenia ZIGO156
3 000 000 PLN 23 za m2
Powierzchnia:
130 000 m2
Przeznaczenie:
Rolna
Wymiary :
510 x 255 m

Dane nieruchomości

Typ zlecenia:
Sprzedaż
Rodzaj nieruchomości:
Działka
Przeznaczenie:
Rolna
Miasto:
Pawłów
Lokalizacja:
Pawłów
Powierzchnia:
130 000 m2
Media:
Woda, Elektryczność, Kanalizacja,
Ogrodzenie::
Bez ogrodzenia
Dojazd:
Droga asfaltowa cicha
Zagospodarowanie:
Bez zagospodarowania

Opis

Mamy Państwu do zaprezentowania piękną 13 hektarową działkę siedliskową.

Nieruchomość znajduje się w cichym zakątku południowej części województwa mazowieckiego, we wsi Pawłów, zaledwie 15 min od drogi S7, 0,5 h jazdy od Radomia oraz Kielc. Sama wieś otoczona jest lasami i łąkami, co zapewnia niesamowity kontakt z naturą oraz możliwość wyciszenia od zgiełku aglomeracyjnego. Duża powierzchnia pozwala na inwestycję w OZE, jak również siedlisko wypoczynkowe lub obiekt spa. Ponad 5 hektarów zajmuje teren stawów hodowlanych. Przepływająca przez nieruchomość rzeka Szabasówka pozwala na szybkie zapełnienie zbiorników, co jeszcze bardziej dodaje uroku działce. Drugą cześć nieruchomości stanowią łąki, zakrzewione nieużytki oraz lasy. W samym środku tego zacisznego miejsca znajduje się gospodarstwo rolne, w skład którego wchodzi drewniany dom mieszkalny stodoła oraz obórka. Przy spuście wody w pobliżu gospodarstwa znajduje się dwupiętrowy, ponad stuletni, działający młyn wodny z podpiwniczeniem, w którego grubych murach można skryć się przed upałem.

Nieruchomość daje duże możliwości inwestycyjne oraz zapewni wiele przyjemności nabywcy, który pragnąłby znaleźć spokojne miejsce na ziemi.

ZAPRASZAM DO KONTAKTU I OBEJRZENIA NIERUCHOMOŚCI OSOBIŚCIE.

Dajcie się zauroczyć pięknem Pawłowa.

Czy wiesz, że możemy przygotować dla Ciebie prezentację on-line nieruchomości? Skontaktuj się z naszym Agentem i zapytaj o szczegóły.

Pomimo, iż Doradcy Metrohouse przykładają szczególną staranność do rzetelnego prezentowania informacji o nieruchomości, nie zawsze jest możliwa weryfikacja wszystkich danych przekazanych od osób trzecich. Niniejsza prezentacja oferty nie jest ofertą w rozumieniu Kodeksu Cywilnego i ma charakter wyłącznie informacyjny.

W pobliżu

Kredyt mieszkaniowy

Szacunkowa miesięczna rata kredytu:
11 737 PLN / miesiąc
30 lat

Twój ekspert kredytowy
Klarysa Dawidowicz
Ekspert kredytowy Gold Finance

Opłaty przy transakcji

Szacunkowe opłaty wyniosą:
71 702 PLN
Szydłowiecki, Chlewiska, Pawłów
 Cena:  3 000 000 PLN
 Powierzchnia:   130 000  m2

Paweł Bednarczyk

Doradca ds. nieruchomości