Wyjątkowe miejsce pod wyjątkowe siedlisko!

Działka na sprzedaż, Miński, Mrozy gm, Dębowce

Numer zlecenia ZIHE887
425 000 PLN 7 za m2
Powierzchnia:
64 953 m2
Przeznaczenie:
Rolna
Wymiary :
130x500

Dane nieruchomości

Typ zlecenia:
Sprzedaż
Rodzaj nieruchomości:
Działka
Przeznaczenie:
Rolna
Miasto:
Dębowce
Lokalizacja:
Dębowce
Powierzchnia:
64 953 m2
Media:
Woda, Elektryczność,
Ogrodzenie::
Bez ogrodzenia
Dojazd:
Droga gruntowa utwardzona
Zagospodarowanie:
Trawa

Opis

Zachęcam do zapoznania się z ofertą sprzedaży dużej działki o powierzchni ok. 65 000m2.

Nieruchomość gruntowa usytuowana w cichej, spokojnej i z dala od miejskiego zgiełku miejscowości Dębowce- gmina Mrozy- powiat miński.
W skład nieruchomości wchodzi: działka rolna, las, łąka oraz ok. 2000m2 działki siedliskowej. Media tj. woda i prąd w drodze. Dojazd do działki możliwy z dwóch stron: drogą powiatową oraz drogą gminną. Działka objęta obszarem Natura 2000. Wspaniałe, klimatyczne miejsce u stóp Doliny Noteci! Idealna opcja na siedlisko, być może z hodowlą zwierząt- różnorodnie ukształtowany teren daje wiele możliwości.
Miejscowość, w której znajduje się grunt daje nam komfort komunikacji z najbliższymi miastami: do Stoczka Łukowskiego i Mrozów ok. 13km, do Cegłowa ok. 15km, do Kałuszyna ok 17km, do Siedlec ok. 26km, do Mińska Mazowieckiego ok. 27km, do Garwolina ok. 30km. Trasę do Warszawy pokonamy w ok. 1h20min, dzięki nie tak dalekiej odległości zjazdu na autostradę A2- ok.15km.

Nieruchomość pozwala podziwiać Nam piękne krajobrazy. Oferta skierowana do osób uwielbiających bliski kontakt z naturą, szanujących przyrodę oraz swój komfort psychiczny. To prawdziwa oaza spokoju.

Czy wiesz, że możemy przygotować dla Ciebie prezentację on-line nieruchomości? Skontaktuj się z naszym Agentem i zapytaj o szczegóły.

Pomimo, iż Doradcy Metrohouse przykładają szczególną staranność do rzetelnego prezentowania informacji o nieruchomości, nie zawsze jest możliwa weryfikacja wszystkich danych przekazanych od osób trzecich. Niniejsza prezentacja oferty nie jest ofertą w rozumieniu Kodeksu Cywilnego i ma charakter wyłącznie informacyjny.

W pobliżu

Kredyt mieszkaniowy

Szacunkowa miesięczna rata kredytu:
2 907 PLN / miesiąc
30 lat

Twój ekspert kredytowy
Irena Słomińska-Szkutowicz
Ekspert kredytowy Credipass
Miński, Mrozy gm, Dębowce
 Cena:  425 000 PLN
 Powierzchnia:   64 953  m2

Martyna Chmiel

Agent nieruchomości
Rating: 4 ?