Lokal na sprzedaż, Warszawa, Praga Południe, Gocławek

Numer zlecenia ZILE118
3 256 400 PLN 8 000 za m2
Powierzchnia:
407.1 m2
Liczba pomieszczeń:
2
Piętro:
1/8
Struktura:
Szkieletowa
Rok budowy:
2019
Stan:
Deweloperski

Opis

Lokal biurowy bezpośrednio od dewelopera. Doskonały na szkołę językową lub placówkę medyczną.Doskonała propozycja dla poszukujących lokalu biurowego do prowadzenia działalności lub pod wynajem. Lokalizacja przy jednej z głównych arterii prawobrzeżnej Warszawy w pobliżu dużego węzła komunikacyjnego Marsa/Grochowska. Budynek mieszkalny w którym wydzielono część biurową. Nowoczesne windy, ochrona z monitoringiem. Dobra infrastruktura wokół, a w parterze budynku handel i usługi. Lokal do własnej aranżacji, instalacje wod-kan doprowadzone do lokalu, grzejniki co, instalacje elektryczne doprowadzone do tablicy głównej, posadzki bez podkładu. Okna Aluminiowe z nawiewnikami. wysokość lokalu po wylaniu posadzek 2,7 m. Na parterze 283 m, na piętrze 123, schody wewnętrzne. Wejście do lokalu z każdej kondygnacji, można rozdzielić lokale. Do części dolnej dwa niezależne wejścia.

Dysponujemy innymi lokalami biurowymi o powierzchni 60-70 m w tej inwestycji,Czy wiesz, że możemy przygotować dla Ciebie prezentację on-line nieruchomości? Skontaktuj się z naszym Agentem i zapytaj o szczegóły.

Pomimo, iż Doradcy Metrohouse przykładają szczególną staranność do rzetelnego prezentowania informacji o nieruchomości, nie zawsze jest możliwa weryfikacja wszystkich danych przekazanych od osób trzecich. Niniejsza prezentacja oferty nie jest ofertą w rozumieniu Kodeksu Cywilnego i ma charakter wyłącznie informacyjny.

W pobliżu

Kredyt mieszkaniowy

Szacunkowa miesięczna rata kredytu:
13 511 PLN / miesiąc
30 lat

Twój ekspert kredytowy
Daniel Orlikowski
Ekspert kredytowy Gold Finance

Opłaty przy transakcji

Szacunkowe opłaty wyniosą:
77 618 PLN
Warszawa, Praga Południe, Gocławek
 Cena:  3 256 400 PLN
 Powierzchnia:   407.1  m2
 Liczba pokoi:  2

Małgorzata Witkowska

Kierownik biura