Działka na sprzedaż, Krapkowicki, Gogolin gm, Dąbrówka

Numer zlecenia ZILU430
250 000 PLN 1 za m2
Powierzchnia:
397 000 m2
Przeznaczenie:
Rolna
Powierzchnia :
3,97h

Dane nieruchomości

Typ zlecenia:
Sprzedaż
Rodzaj nieruchomości:
Działka
Przeznaczenie:
Rolna
Miasto:
Dąbrówka
Lokalizacja:
Dąbrówka
Powierzchnia:
397 000 m2
Media:
Nie
Ogrodzenie::
Bez ogrodzenia
Dojazd:
Droga polna
Zagospodarowanie:
Trawa

Opis

DZIAŁKI INWESTYCYJNE DĄBROWA 3,97 hektara.

Nie jest objęta miejscowym planem zagospodarowania.

DZIAŁKI INWESTYCYJNE DĄBROWA Nieruchomość gruntowa, składająca się z kilku działek 6, 7, 8, jest położona w południowo-zachodniej części Polski, w miejscowości Dąbrowa (woj. Opolskie), w odległości 4 km od autostrady A-4 (węzeł Prądy) i w odległości 14 km od Opola, przy drodze krajowej nr 46 (trasa: Opole Nysa Kłodzko).

Działka o powierzchni 3,97 hektara nie jest objęta miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego, natomiast w studium uwarunkowań i kierunków zagospodarowania przestrzennego gminy Dąbrowa obszar ten znajduje się na terenach aktywności gospodarczej. Są wydane warunki zabudowy umożliwiające inwestycję polegającą na powstanie m.innymi parkingu samochodów ciężarowych. Została również wydana decyzja na powstanie zjazdu i wyjazdu z działki na drogę krajową dk46, na której ruch pojazdów obliczono na 1409P/h. Media: woda i prąd po drugiej stronie drogi głównej.Idealne działki pod inwestycje

Czy wiesz, że możemy przygotować dla Ciebie prezentację on-line nieruchomości? Skontaktuj się z naszym Agentem i zapytaj o szczegóły.

Pomimo, iż Doradcy Metrohouse przykładają szczególną staranność do rzetelnego prezentowania informacji o nieruchomości, nie zawsze jest możliwa weryfikacja wszystkich danych przekazanych od osób trzecich. Niniejsza prezentacja oferty nie jest ofertą w rozumieniu Kodeksu Cywilnego i ma charakter wyłącznie informacyjny.

W pobliżu

Kredyt mieszkaniowy

Szacunkowa miesięczna rata kredytu:
978 PLN / miesiąc
30 lat

Twój ekspert kredytowy
Andrzej Łukaszewski
Ekspert kredytowy Gold Finance

Opłaty przy transakcji

Szacunkowe opłaty wyniosą:
7 477 PLN
Krapkowicki, Gogolin gm, Dąbrówka
 Cena:  250 000 PLN
 Powierzchnia:   397 000  m2

Kamil Andrzejczuk

Doradca ds. nieruchomości