Lokal na wynajem, Pruszkowski, Pruszków gm, Pruszków

Numer zlecenia ZITA031
5 200 PLN
Powierzchnia:
151.9 m2
Liczba pomieszczeń:
6
Piętro:
1/2
Struktura:
Rok budowy:
1995
Stan:
Normalny

Opis

Dwupoziomowy lokal do swobodnej aranżacji w centrum Pruszkowa.

Proponuję Państwu lokal handlowo usługowy w centrum Pruszkowa, Bliska odległość zarówno do stacji PKP jak i WKD. Znajduje się w pasażu handlowo usługowym. Niedaleko kościół i wiele punktów handlowych, usługowych i gastronomicznych co zdecydowanie zwiększa ruch w tej okolicy. Duża powierzchnia stwarza liczne możliwości jeśli chodzi o przyszłą działalność. Posiada dwa poziomy co daje duży potencjał przeznaczenia obiektu. Lokal posiada schody z ruchomym przodem, co daje swobodę aranżacji. Dodatkowo główne wejście jest wyposażone w witryny okienne, co z kolei idealnie umożliwia reklamę, bądź promocję w lokalu. Witryny są okratowane. Na suficie są zamontowane szyny co z kolei stwarza możliwość podzielenia lokalu na kilka pomieszczeń biurowych. Możliwy każdy rodzaj działalności łącznie z gastronomiczną. Okres wynajmu od roku bez ograniczeń.Serdecznie zapraszam


Bardzo dużym atutem lokalu jest lokalizacja. Możliwość swobodnej aranżacji w lokalu. Serdecznie polecam i zapraszam na prezentację.

Czy wiesz, że możemy przygotować dla Ciebie prezentację on-line nieruchomości? Skontaktuj się z naszym Agentem i zapytaj o szczegóły.

Pomimo, iż Doradcy Metrohouse przykładają szczególną staranność do rzetelnego prezentowania informacji o nieruchomości, nie zawsze jest możliwa weryfikacja wszystkich danych przekazanych od osób trzecich. Niniejsza prezentacja oferty nie jest ofertą w rozumieniu Kodeksu Cywilnego i ma charakter wyłącznie informacyjny.

Pruszkowski, Pruszków gm, Pruszków
 Cena:  5 200 PLN
 Powierzchnia:   151.9  m2
 Liczba pokoi:  6

Sylwia Przybylak

Doradca ds. nieruchomości
Rating: 4 ?