Działka na sprzedaż, Sieradzki, Sieradz gm, Sieradz

Numer zlecenia ZIWA771
135 000 PLN 129 za m2
Powierzchnia:
1 050 m2
Przeznaczenie:
Jednorodzinna (mn)
Wymiary :
24 m x 44 m

Dane nieruchomości

Typ zlecenia:
Sprzedaż
Rodzaj nieruchomości:
Działka
Przeznaczenie:
Jednorodzinna (mn)
Miasto:
Sieradz
Lokalizacja:
Sieradz
Powierzchnia:
1 050 m2
Media:
Nie
Ogrodzenie::
Bez ogrodzenia
Dojazd:
Droga utwardzona
Zagospodarowanie:
Bez zagospodarowania

Opis

Grunt pod zabudowę mieszkalną w cichej i spokojnej okolicy o wymiarach 24 m x 44 m

Działka posiadająca bardzo korzystne warunki zabudowy, które nie ograniczają nas w czasie wyboru projektu wymarzonego domu w dodatku na działce jest już prąd oraz mapa geodezyjna. Droga bezpośrednia do działki będzie przerabiana na żwirową, która ma 5 m szerokości (udział w drodze wewnętrznej w stosunku 1/3), obecnie do tej przyszłej drogi prowadzi utwardzona droga należąca do miasta. Do nieruchomości jest możliwość podłączenia gazu. Teren pod budowę znajduje się 1 km od pobliskiego lasu, około 300 metrów do sklepu „Vobiano” oraz 400 m do sklepu „Dino” i 1,5 km do galerii Sieradzkiej.
Działka znajduje się poza centrum miasta co gwarantuje spokój i możliwość odpoczynku w ciszy i spokoju, jednocześnie do centrum jest naprawdę blisko. Dzięki prestiżowej lokalizacji jest doskonale skomunikowana (np. przystanek autobusowy znajduje się w odległości 150 metrów).

Należy również dodać, że działka jest sprzedawana wraz z gotowym projektem sieci kanalizacyjnej i wodociągowej na co są wydane wszystkie zgody. Dzięki temu, że jest to sieć, a nie zwykłe przyłącze koszt wybudowania w/w sieci zostanie zwrócony.

KUP BEZ PROWIZJI

Czy wiesz, że możemy przygotować dla Ciebie prezentację on-line nieruchomości? Skontaktuj się z naszym Agentem i zapytaj o szczegóły.

Pomimo, iż Doradcy Metrohouse przykładają szczególną staranność do rzetelnego prezentowania informacji o nieruchomości, nie zawsze jest możliwa weryfikacja wszystkich danych przekazanych od osób trzecich. Niniejsza prezentacja oferty nie jest ofertą w rozumieniu Kodeksu Cywilnego i ma charakter wyłącznie informacyjny.

W pobliżu

Kredyt mieszkaniowy

Szacunkowa miesięczna rata kredytu:
528 PLN / miesiąc
30 lat

Twój ekspert kredytowy
Łukasz Szczepański
Ekspert kredytowy Gold Finance

Opłaty przy transakcji

Szacunkowe opłaty wyniosą:
4 611 PLN
Sieradzki, Sieradz gm, Sieradz
 Cena:  135 000 PLN
 Powierzchnia:   1 050  m2

Damian Gołdyn

Doradca ds. nieruchomości