Obiekt na sprzedaż, Wrocław

Numer zlecenia ZIXE017
2 599 000 PLN 5 132 za m2
Powierzchnia:
506.5 m2
Liczba zabudowań:
1
Typ:
Magazyn i biura

Opis

Nieruchomość gruntowa zabudowana budynkiem usługowym -- doskonała komunikacja

Budynek biurowo-magazynowy w stanie bardzo dobrym z możliwościami nadbudowy i rozbudowy. Kilka minut od AOW i Obwodnicy Śródmiejskiej Wrocławia. Okolice ul. Lotniczej i Metalowców.
Budynek usługowy po generalnym remoncie w 2006 roku. Rozbudowany o piętro z częścią socjalno-biurową składającą się z dwóch łazienek, trzech pomieszczeń biurowych, antresoli i tarasu - do indywidualnego wykończenia. Część parterowa składa się z pomieszczenia biurowego oraz dwóch hal magazynowych, w tym jednej z antresolą. Budynek murowany z dachem płaskim krytym papą termozgrzewalną. Strop i schody żelbetonowe, okna PCV, drzwi wejściowe aluminiowe. Instalacje: wodno-kanalizacyjna,elektryczna, gazowa, teletechniczna, ogrzewanie-piec gazowy.
Powierzchnia użytkowa: 506,45m2.
Kubatura budynku: 2639 m3.
Działka regularna w kształcie prostokąta o powierzchni 484m2. Powierzchnia zabudowy 341m2. Maksymalna wysokość zabudowy - 30m! W MPZP brak wyznaczonej linii ani maksymalnej powierzchnii zabudowy.

Budynek biurowo magazynowy w stanie bardzo dobrym z możliwościami nadbudowy i rozbudowy w bardzo atrakcyjnej lokalizacji miasta Wrocławia.
Dostęp bezpośredni z drogi utwardzonej bez ograniczeń w ruchu samochodowym.


Czy wiesz, że możemy przygotować dla Ciebie prezentację on-line nieruchomości? Skontaktuj się z naszym Agentem i zapytaj o szczegóły.

Pomimo, iż Doradcy Metrohouse przykładają szczególną staranność do rzetelnego prezentowania informacji o nieruchomości, nie zawsze jest możliwa weryfikacja wszystkich danych przekazanych od osób trzecich. Niniejsza prezentacja oferty nie jest ofertą w rozumieniu Kodeksu Cywilnego i ma charakter wyłącznie informacyjny.

W pobliżu

Kredyt mieszkaniowy

Szacunkowa miesięczna rata kredytu:
10 784 PLN / miesiąc
30 lat

Twój ekspert kredytowy
Tomasz Hamera
Ekspert kredytowy Gold Finance

Opłaty przy transakcji

Szacunkowe opłaty wyniosą:
62 449 PLN
Wrocław
 Cena:  2 599 000 PLN
 Powierzchnia:   506.5  m2
 Liczba pokoi:  1

Katarzyna Chamioła

Doradca ds. nieruchomości
Rating: 4 ?