Urocza nieruchomość w lasach Parku Orlich Gniazd

Obiekt na sprzedaż, Olkuski, Bolesław gm, Krzykawka

Numer zlecenia ZIXY223
930 000 PLN 7 154 za m2
Powierzchnia:
130.0 m2
Liczba zabudowań:
1
Typ:
Budynek mieszkalny

Opis

Krzykawka - Piękne Siedlisko z dala od głównych dróg, zatopione w ciszy i zieleni.

Dom o powierzchni ponad 130 m2, kształtna działka niemal 80 ar, zachwycająca lokalizacja. Obok domu znajduje się basen, który wymaga wyczyszczenia oraz kort tenisowy, który trochę zarósł ale można przywrócić go do życia lub zmienić w boisko, plac zabaw itp. Na posesji znajduje się również mały sad - drzewa i krzewy owocowe. Genialne miejsce dla wszystkich pragnących uciec od zgiełku cywilizacji jak również pomysł na agroturystykę ( można postawić domki kempingowe, holenderskie itp). Dojazd do Olkusza zajmuje 10 minut, do Krakowa czy Katowic godzinę. Dodatkowo - ok. 50 ar łąki, którą można zachować lub odsprzedać. Na działce woda miejska i studnia oraz prąd, gaz płynny i przydomowa oczyszczalnia ścieków. Dojazd drogą asfaltową, następnie kilkaset metrów drogą utwardzoną przez las.

Polecam gorąco. Przyjedź, zobacz, a jeśli marzyłeś o takim miejscu - zakochasz się!

Czy wiesz, że możemy przygotować dla Ciebie prezentację on-line nieruchomości? Skontaktuj się z naszym Agentem i zapytaj o szczegóły.

Pomimo, iż Doradcy Metrohouse przykładają szczególną staranność do rzetelnego prezentowania informacji o nieruchomości, nie zawsze jest możliwa weryfikacja wszystkich danych przekazanych od osób trzecich. Niniejsza prezentacja oferty nie jest ofertą w rozumieniu Kodeksu Cywilnego i ma charakter wyłącznie informacyjny.

W pobliżu

Kredyt mieszkaniowy

Szacunkowa miesięczna rata kredytu:
4 318 PLN / miesiąc
30 lat

Twój ekspert kredytowy
Paweł Wośko
Ekspert kredytowy Credipass
Olkuski, Bolesław gm, Krzykawka
 Cena:  930 000 PLN
 Powierzchnia:   130.0  m2
 Liczba pokoi:  1

Andrzej Turski

Lider sprzedaży
Rating: 5 ?