Działka na sprzedaż, Toruński, Zławieś Wielka gm, Cegielnik

Numer zlecenia ZIZA140
99 900 PLN 95 za m2
Powierzchnia:
1 048 m2
Przeznaczenie:
Jednorodzinna (mn)
Wymiary :
40x26

Dane nieruchomości

Typ zlecenia:
Sprzedaż
Rodzaj nieruchomości:
Działka
Przeznaczenie:
Jednorodzinna (mn)
Miasto:
Cegielnik
Lokalizacja:
Cegielnik
Powierzchnia:
1 048 m2
Media:
Nie
Ogrodzenie::
Tymczasowe
Dojazd:
Droga polna
Zagospodarowanie:
Brak danych

Opis

Tylko w Metrohouse oferta sprzedaży działki w Cegielniku z rozpoczętą już budową!

O działce:

Działka o powierzchni 1048m2 znajduje się w miejscowości Cegielnik (13km od Torunia, w stronę Bydgoszczy). Nieruchomość jest bardzo ładnie położona i graniczy z linią sosnowego lasu.

Dla działki zostały wydane warunki zabudowy, pozwolenie na budowę oraz rozpoczęto już prace budowlane (fundamenty, izolacja fundamentów, instalacja kanalizacyjna, podkład betonowy). Istniejąca zabudowa przygotowywana jest pod planowany dom wg. projektu Dom w Żurawkach G2.

Działka nie posiada dostępu do gminnej instalacji wodno-kanalizacyjnej, dlatego przewidziane jest własne ujęcie wody oraz ekologiczna oczyszczalnia ścieków.

Cena 99 900zł obowiązuje tylko dla klientów, którzy są w stanie nabyć nieruchomość do 9.01.19r. Po tym czasie cena działki wzrośnie do 130 000zł.

Zapraszam do kontaktu jeśli chcą Państwo uzyskać szczegółowe informacje (np. numer działki czy oferty podobnych działek w Cegielniku bez rozpoczętej budowy).

Zapraszam także na prezentację działki na żywo.Nie masz ochoty na samodzielne uzyskiwanie warunków zabudowy, pozwoleń na budowę i wielokrotne wizyty w urzędach? To co najbardziej czasochłonne zostało już załatwione!

Pomimo, iż Doradcy Metrohouse przykładają szczególną staranność do rzetelnego prezentowania informacji o nieruchomości, nie zawsze jest możliwa weryfikacja wszystkich danych przekazanych od osób trzecich. Niniejsza prezentacja oferty nie jest ofertą w rozumieniu Kodeksu Cywilnego i ma charakter wyłącznie informacyjny.

W pobliżu

Kredyt mieszkaniowy

Szacunkowa miesięczna rata kredytu:
391 PLN / miesiąc
30 lat

Twój ekspert kredytowy
Marcin Patalon
Ekspert kredytowy Gold Finance

Opłaty przy transakcji

Szacunkowe opłaty wyniosą:
3 736 PLN
toruński, Zławieś Wielka gm, Cegielnik
 Cena:  99 900 PLN
 Powierzchnia:   1 048  m2

Dawid Kalinowski

Agent nieruchomości
Rating: 1 ?