Lokal na wynajem, Warszawa, Wola, Koło

Numer zlecenia ZODI332
7 000 PLN
Powierzchnia:
108.0 m2
Liczba pomieszczeń:
2
Piętro:
1/1
Struktura:
Rok budowy:
1980
Stan:
Wysoki standard

Opis

Dwupoziomowy lokal na wynajem o podwyższonym standardzie, 108 m na biuro, kancelarię.

Mam do zaoferowania lokal handlowo usługowy o podwyższonym standardzie. Pomieszczenia po generalnym remoncie. Idealny na biuro handlowe, kancelarię prawną, czy też placówkę bankową. Dwa poziomy pozwalają jednocześnie prowadzić codzienną działalność i rozmowy biznesowe, gdyż lokal posiada wyodrębnioną salę konferencyjną. Podłączone linie telefoniczne i internet. Lokal bardzo dobrze skomunikowany. Bliska odległość SKM, linii tramwajowych jak i autobusowych daje dobre połączenie zarówno z centrum Warszawy ale też Młocinami czy Białołęka bądź Ursynowem. Dzięki zamontowanej klimatyzacji upalne dni w biurze też nie będą już utrapieniem. Duża witryna okienna daje możliwość umieszczenia swobodnej reklamy firmy. Lokal posiada zaplecze kuchenne, wyodrębnione miejsce na serwer. Pomieszczenia wyposażone w liczne szafy i półki co swobodnie daje możliwość rozpoczęcia od razu działalności. Serdecznie zapraszam.

Idealny lokal na kancelarię prawna, księgową jak również placówkę bankową. Świetna komunikacja, połączenie zarówno z centrum Warszawy jak i Młocinami czy Białołęką. Duży ruch pieszych.

Czy wiesz, że możemy przygotować dla Ciebie prezentację on-line nieruchomości? Skontaktuj się z naszym Agentem i zapytaj o szczegóły.

Pomimo, iż Doradcy Metrohouse przykładają szczególną staranność do rzetelnego prezentowania informacji o nieruchomości, nie zawsze jest możliwa weryfikacja wszystkich danych przekazanych od osób trzecich. Niniejsza prezentacja oferty nie jest ofertą w rozumieniu Kodeksu Cywilnego i ma charakter wyłącznie informacyjny.

W pobliżu

Warszawa, Wola, Koło
 Cena:  7 000 PLN
 Powierzchnia:   108.0  m2
 Liczba pokoi:  2

Sylwia Przybylak

Doradca ds. nieruchomości
Rating: 4 ?