Działka na sprzedaż, Nowodworski, Leoncin gm, Nowiny

Numer zlecenia ZOKA613
120 000 PLN 40 za m2
Powierzchnia:
3 000 m2
Przeznaczenie:
Jednorodzinna (mn)
Powierzchnia :
9980

Dane nieruchomości

Typ zlecenia:
Sprzedaż
Rodzaj nieruchomości:
Działka
Przeznaczenie:
Jednorodzinna (mn)
Miasto:
Nowiny
Lokalizacja:
Nowiny
Powierzchnia:
3 000 m2
Media:
Nie
Ogrodzenie::
Siatka z bramą
Dojazd:
Droga asfaltowa cicha
Zagospodarowanie:
Trawa

Opis

Otulina lasu, teren płaski, dobry dojazd. Możliwość wybrania działki.

Zapraszam Państwa na prezentację działki usytuowanej w miejscowości Nowiny gmina Leoncin. W malowniczej okolicy. Działka jest ogrodzona siatką w obrysie kanałku, porośnięta trawą, pojedynczymi drzewami w granicy oraz lasem. Oferuję Państwu możliwość zakupu działki o mniejszej powierzchni niż rzeczywista, z uwagi na to, iż działka jest na etapie wydzielenia na mniejsze działki budowlane.Spokojna okolica, sąsiedztwo pól, rozproszonej zabudowy jednorodzinnej. W niedalekiej odległości nowy dom opieki, Kościół, pola, łąki, las - Puszcza Kampinoska. Wzdłóż działki płynie kanałek. Po przeciwne stronie drogi dojazdowej znajdują się liczne działki rekreacyjne. Dojazd do granic Warszawy to 40 km. Markety, urzędy znajdują się w Leoncinie.Zapraszam.

Zapraszam Państwa na prezentację działki usytuowanej w miejscowości Nowiny gmina Leoncin. W malowniczej okolicy. Działka jest ogrodzona siatką w obrysie kanałku, porośnięta trawą, pojedynczymi drzewami w granicy oraz lasem. Oferuję Państwu możliwość zakupu działki o mniejszej powierzchni.

Czy wiesz, że możemy przygotować dla Ciebie prezentację on-line nieruchomości? Skontaktuj się z naszym Agentem i zapytaj o szczegóły.

Pomimo, iż Doradcy Metrohouse przykładają szczególną staranność do rzetelnego prezentowania informacji o nieruchomości, nie zawsze jest możliwa weryfikacja wszystkich danych przekazanych od osób trzecich. Niniejsza prezentacja oferty nie jest ofertą w rozumieniu Kodeksu Cywilnego i ma charakter wyłącznie informacyjny.

W pobliżu

Kredyt mieszkaniowy

Szacunkowa miesięczna rata kredytu:
821 PLN / miesiąc
30 lat

Twój ekspert kredytowy
Wioletta Kornet
Ekspert kredytowy Credipass
Nowodworski, Leoncin gm, Nowiny
 Cena:  120 000 PLN
 Powierzchnia:   3 000  m2
 Liczba pokoi:  0

Agnieszka Witczak

Broker nieruchomości