Działka na sprzedaż, Ostródzki, Ostróda gm, Gierłoż

Numer zlecenia ZUFU133
60 264 PLN 6 za m2
Powierzchnia:
10 044 m2
Przeznaczenie:
Rolna
Wymiary :
x

Dane nieruchomości

Typ zlecenia:
Sprzedaż
Rodzaj nieruchomości:
Działka
Przeznaczenie:
Rolna
Miasto:
Gierłoż
Lokalizacja:
Gierłoż
Powierzchnia:
10 044 m2
Media:
Woda, Elektryczność,
Ogrodzenie::
Brak danych
Dojazd:
Droga utwardzona
Zagospodarowanie:
Brak danych

Opis

Atrakcyjna cena!!! Do sprzedaży działki w atrakcyjnej cenie po 6 zł za 1m2 gruntu (wyświetlona cena 19 662 zł dotyczy działki o pow. 3277 m2)!

Polecam działki o powierzchni od 3000 m2 do 23 000 m2. Nieruchomości położone są ok. 150 m od zabudowy wioskowej – znajdują się tu media: prąd, woda i telefon. Teren w przeważającej części płaski, z widokiem na lasy. Dojazd drogą asfaltową – ostatnie kilkadziesiąt metrów drogą gruntową. Ładna panorama okolicy – świetne miejsce na wypoczynek lub stworzenie zacisza domowego. W pobliżu przepływają dwie rzeki Drwęca oraz Gizela. Odległość do Ostródy – ok. 20 km, do Warszawy – ok. 200 km
Rozmiar niektórych działek stwarza nowemu właścicielowi możliwość uzyskania pozwolenia na zabudowę siedliskową lub ponownego podziału gruntu. Zapraszam do oglądania!

Pomimo, iż Doradcy Metrohouse przykładają szczególną staranność do rzetelnego prezentowania informacji o nieruchomości, nie zawsze jest możliwa weryfikacja wszystkich danych przekazanych od osób trzecich. Niniejsza prezentacja oferty nie jest ofertą w rozumieniu Kodeksu Cywilnego i ma charakter wyłącznie informacyjny.

W pobliżu

Kredyt mieszkaniowy

Szacunkowa miesięczna rata kredytu:
236 PLN / miesiąc
30 lat

Twój ekspert kredytowy
Rafał Zwierzchowski
Ekspert kredytowy Gold Finance

Opłaty przy transakcji

Szacunkowe opłaty wyniosą:
2 748 PLN