Działka na sprzedaż,Słupski, Ustka gm., Duninowo

Działka na sprzedaż, Słupski, Ustka gm, Duninowo

Numer zlecenia ZUGA693
120 000 PLN 113 za m2
Powierzchnia:
1 060 m2
Przeznaczenie:
Rolna
Powierzchnia :
1060

Dane nieruchomości

Typ zlecenia:
Sprzedaż
Rodzaj nieruchomości:
Działka
Przeznaczenie:
Rolna
Miasto:
Duninowo
Lokalizacja:
Duninowo
Powierzchnia:
1 060 m2
Media:
Nie
Ogrodzenie::
Bez ogrodzenia
Dojazd:
Kostka bauma lokalna
Zagospodarowanie:
Trawa

Opis

Działka usytuowana jest w cichej miejscowości Duninowo 6 km od nadmorskiej miejscowości Ustka.

Działka położona w rozwijającej się miejscowości Duninowo 6 km od nadmorskiej miejscowości Ustka. W pobliżu działki (24 m) znajduje się jezioro z plażą, las w odległości 34 m oraz rzeka 500 m. Prestiżowe położenie zapewnia dobrze rozwinięta infrastruktura. 1 m od działki znajduje się przystanek autobusowy, działka położona w centrum miejscowości. Dla aktywnych jest droga rowerowa, niedawno wybudowana Eurovelo 10. Działka o powierzchni 1060 mkw, w pełni uzbrojona, bez ogrodzenia. Mieszkańcy Duninowa mają dostęp do zamkniętej plaży na terenie poligonu wojskowego w odległości około 4 km.

Działka położona w rozwijającej się miejscowości Duninowo 6 km od nadmorskiej miejscowości Ustka. W pobliżu działki (24 m) znajduje się jezioro z plażą, las w odległości 34 m oraz rzeka 500 m. Prestiżowe położenie zapewnia dobrze rozwinięta infrastruktura. 1 m od działki znajduje się przystanek.

Czy wiesz, że możemy przygotować dla Ciebie prezentację on-line nieruchomości? Skontaktuj się z naszym Agentem i zapytaj o szczegóły.

Pomimo, iż Doradcy Metrohouse przykładają szczególną staranność do rzetelnego prezentowania informacji o nieruchomości, nie zawsze jest możliwa weryfikacja wszystkich danych przekazanych od osób trzecich. Niniejsza prezentacja oferty nie jest ofertą w rozumieniu Kodeksu Cywilnego i ma charakter wyłącznie informacyjny.

W pobliżu

Kredyt mieszkaniowy

Szacunkowa miesięczna rata kredytu:
821 PLN / miesiąc
30 lat

Twój ekspert kredytowy
Radosław Walczak
Ekspert kredytowy Credipass
Słupski, Ustka gm, Duninowo
 Cena:  120 000 PLN
 Powierzchnia:   1 060  m2

Anna Siekiera- Pogorzelska

Doradca ds. nieruchomości