Obiekt na sprzedaż, Garwoliński, Trojanów, Jabłonowiec

Numer zlecenia ZUGI189
6 200 000 PLN 5 636 za m2
Powierzchnia:
1 100.0 m2
Liczba zabudowań:
3
Typ:
Pensjonat

Opis

Ośrodek wypoczynkowy „Tęcza” w Jabłonowcu położony nad rzeką Okrzejką

Na sprzedaż Ośrodek Wypoczynkowy „Tęcza” w Jabłonowcu położony nad rzeką Okrzejką w otulinie lasów. Biznes po pierwotnych właścicielach, którzy po 25 latach prowadzonej z sukcesem działalności przechodzą na emeryturę. Obszar nieruchomości wynosi 9,5 ha w tym blisko 2 ha stawów. Obiekt oferuje łącznie 150 miejsc noclegowych: w pokojach 2-3 osobowych w trzech całorocznych pawilonach; domkach kempingowych. Dla gości dostępne są 3 pełnowymiarowe boiska do piłki nożnej, plac zabaw z, dmuchane atrakcje dla dzieci, kręgle, unihokej, tyrolka, a także miejsce na ognisko i grilla wraz z wiatą. Ośrodek dysponuje przestronną stołówką oraz dwiema salami konferencyjnymi i od lat organizuje kolonie letnie dla dzieci, zielone szkoły, obozy: harcerskie, piłkarskie i taneczne, konferencje, szkolenia i wyjazdy integracyjne dla firm. Obiekt posiada pełne uzbrojenie; zasilany wodą z ujęcia miejskiego; ogrzewany gazem płynnym oraz wyposażony we własną oczyszczalnie ścieków BIO-BLOK.

Atrakcje w pobliżu: Park Edukacji i Rozrywki – Farma Iluzji;; Muzeum Sił; Powietrznych w Dęblinie; ; Magiczne Ogrody w Janowcu; Kazimierz Dolny nad Wisłą.
Zapraszamy na stronę:
https://www.youtube.com/watch?v=Z7-ipENl1r0
http://jablonowiec.pl/


Czy wiesz, że możemy przygotować dla Ciebie prezentację on-line nieruchomości? Skontaktuj się z naszym Agentem i zapytaj o szczegóły.

Pomimo, iż Doradcy Metrohouse przykładają szczególną staranność do rzetelnego prezentowania informacji o nieruchomości, nie zawsze jest możliwa weryfikacja wszystkich danych przekazanych od osób trzecich. Niniejsza prezentacja oferty nie jest ofertą w rozumieniu Kodeksu Cywilnego i ma charakter wyłącznie informacyjny.

W pobliżu

Kredyt mieszkaniowy

Szacunkowa miesięczna rata kredytu:
39 909 PLN / miesiąc
30 lat

Twój ekspert kredytowy
Emilia Ambroziak
Ekspert kredytowy Credipass
Garwoliński, Trojanów, Jabłonowiec
 Cena:  6 200 000 PLN
 Powierzchnia:   1 100.0  m2
 Liczba pokoi:  3

Wioletta Wójcik

Agent nieruchomości
Rating: 5 ?