Działka na sprzedaż, żywiecki, Milówka gm, Laliki

Numer zlecenia ZUGO401
190 000 PLN 50 za m2
Powierzchnia:
3 800 m2
Przeznaczenie:
Jednorodzinna (mn)
Wymiary :
87x43,5

Dane nieruchomości

Typ zlecenia:
Sprzedaż
Rodzaj nieruchomości:
Działka
Przeznaczenie:
Jednorodzinna (mn)
Miasto:
Laliki
Lokalizacja:
Laliki
Powierzchnia:
3 800 m2
Media:
Nie
Ogrodzenie::
Bez ogrodzenia
Dojazd:
Droga polna
Zagospodarowanie:
Trawa

Opis

Szwajcaria na wyciągniecie ręki. Piękna działka położona w koronie malowniczych gór.

Do sprzedaży widokowa działka w miejscowości Laliki o powierzchni 3800 m kw. Teren lekko nachylony z pięknymi widokami na okoliczne góry. Do działki prowadzi droga gminna. Użytek świetnie nadaje się do rekreacji a dla miłośników sportów zimowych znajdzie się tutaj mnóstwo atrakcji gdyż opisywany grunt jest wręcz otoczony stokami narciarskimi w odległości zaledwie 5 km każdy. Teren położony jest w wyjątkowo malowniczym obszarze który nacieszy najbardziej wymagające oko. Dodatkowo nieopodal umiejscowiona jest galeria sztuki Chata na Szańcach a znajdująca się blisko krajowa droga ekspresowa S1 sprawia, że opisywane miejsce jest bardzo dobrze skomunikowane z Żywcem, BIelskiem-Białą i Słowacją.


Miejsce idealne dla miłośników pięknych widoków i świeżego powietrza a na wyciągnięcie ręki sporty zimowe i szczypta góralskiej kultury aby utrzymać w świetnej kondycji zarówno ciało jak i dusze.

Czy wiesz, że możemy przygotować dla Ciebie prezentację on-line nieruchomości? Skontaktuj się z naszym Agentem i zapytaj o szczegóły.

Pomimo, iż Doradcy Metrohouse przykładają szczególną staranność do rzetelnego prezentowania informacji o nieruchomości, nie zawsze jest możliwa weryfikacja wszystkich danych przekazanych od osób trzecich. Niniejsza prezentacja oferty nie jest ofertą w rozumieniu Kodeksu Cywilnego i ma charakter wyłącznie informacyjny.

W pobliżu

Kredyt mieszkaniowy

Szacunkowa miesięczna rata kredytu:
743 PLN / miesiąc
30 lat

Twój ekspert kredytowy
Renata Bubula
Ekspert kredytowy Gold Finance

Opłaty przy transakcji

Szacunkowe opłaty wyniosą:
5 981 PLN
żywiecki, Milówka gm, Laliki
 Cena:  190 000 PLN
 Powierzchnia:   3 800  m2

Artur Adamczyk

Doradca ds. nieruchomości