Lokal na sprzedaż, Koszalin pow, Koszalin gm, Koszalin

Numer zlecenia ZUKE308
299 000 PLN 3 250 za m2
Powierzchnia:
92.0 m2
Liczba pomieszczeń:
8
Piętro:
1/2
Struktura:
Cegła
Rok budowy:
Stan:
Do odnowienia

Opis

Lokal usługowy w dobrej lokalizacji na mieszkania pracownicze.

Lokal składa się z korytarza, 4 pomieszczeń biurowych, pomieszczenia socjalnego oraz 2 WC o łącznej powierzchni 91,62 m.kw.

Usytuowany jest na 1 piętrze w 2 piętrowym budynku zarządzanym przez wspólnotę. Klatka dzielona wraz z biurem księgowym oraz lokalami mieszkalnymi.

Przed budynkiem znajduje się ogrodzony parking

W związku z lokalizacją na terenach przemysłowych lokal posiada spory potencjał zarówno na biuro, jak i mieszkania dla pracowników. Istnieje również możliwość przearanżowania ścian działowych (kartongips) na 2 osobne lokale mieszkalne.Gorąco zapraszam na prezentacje!

Każda nieruchomość jest inna, ale jeśli posiadasz podobną na sprzedaż zapraszamy do współpracy. Pomożemy w wycenie oraz przygotujemy indywidualny plan na sprzedaż!

Czy wiesz, że możemy przygotować dla Ciebie prezentację on-line nieruchomości? Skontaktuj się z naszym Agentem i zapytaj o szczegóły.

Pomimo, iż Doradcy Metrohouse przykładają szczególną staranność do rzetelnego prezentowania informacji o nieruchomości, nie zawsze jest możliwa weryfikacja wszystkich danych przekazanych od osób trzecich. Niniejsza prezentacja oferty nie jest ofertą w rozumieniu Kodeksu Cywilnego i ma charakter wyłącznie informacyjny.

W pobliżu

Kredyt mieszkaniowy

Szacunkowa miesięczna rata kredytu:
1 241 PLN / miesiąc
30 lat

Twój ekspert kredytowy
Michał Spieszyński
Ekspert kredytowy Gold Finance

Opłaty przy transakcji

Szacunkowe opłaty wyniosą:
8 698 PLN
Koszalin pow, Koszalin gm, Koszalin
 Cena:  299 000 PLN
 Powierzchnia:   92.0  m2
 Liczba pokoi:  8

Paweł Badura

Doradca ds. nieruchomości
Rating: 4 ?