Lokal na wynajem, łukowski, Wola Mysłowska gm, Wola Mysłowska

Numer zlecenia ZYDU250
2 500 PLN
Powierzchnia:
140.0 m2
Liczba pomieszczeń:
4
Przeznaczenie lokalu:
Sklep
Struktura:
Rok budowy:
1966

Opis

Do wynajęcia lokal o powierzchni około 140 mkw. w centrum Woli Mysłowskiej

położony na działce o pow. ok 1300 mkw. Teren częściowo ogrodzony do zagospodarowania w zależności od prowadzonej działalności. Lokal jest przestronny oraz widny.
Nieruchomość narożna parterowa, podpiwniczona z czterema wejściami: dwoma od głównych ulic o natężonym ruchu komunikacyjnym, a kolejnymi dwoma od strony działki prowadzącymi do części magazynowej lokalu oraz kotłowni. Idealna nieruchomość pod działalność gastronomiczną typu bar, restauracja, sala okolicznościowa bądź salę zabaw dla dzieci. Lokal się z dużej sali wielofunkcyjnej, kuchni oraz licznych pomieszczeń gospodarczych, dwóch łazienek oraz piwnicy ciągnącej się pod całym lokalem. Obecnie w trakcie remontu:nowe okna, elewacja, dach, instalacja elektryczna, centralne ogrzewanie węglowe.
Po indywidualnej aranżacji daje wiele możliwości np. do prowadzenia w tym miejscu sklepu, gastronomi, świetlicy a nawet siłowni.
Istnieje możliwość zakupu lokalu wraz z działką.

Serdecznie zapraszam do kontaktu!!!

Czy wiesz, że możemy przygotować dla Ciebie prezentację on-line nieruchomości? Skontaktuj się z naszym Agentem i zapytaj o szczegóły.

Pomimo, iż Doradcy Metrohouse przykładają szczególną staranność do rzetelnego prezentowania informacji o nieruchomości, nie zawsze jest możliwa weryfikacja wszystkich danych przekazanych od osób trzecich. Niniejsza prezentacja oferty nie jest ofertą w rozumieniu Kodeksu Cywilnego i ma charakter wyłącznie informacyjny.

W pobliżu

łukowski, Wola Mysłowska gm, Wola Mysłowska
 Cena:  2 500 PLN
 Powierzchnia:   140.0  m2
 Liczba pokoi:  4

Anna Rozbicka

Doradca ds. nieruchomości