Obiekt na sprzedaż, Czapury, Starołęka-minikowo-marlewo

Numer zlecenia ZYDY516
1 500 000 PLN 1 316 za m2
Powierzchnia:
0.0 m2
Liczba zabudowań:
0
Typ:

Opis

Okazja dla inwestora! Pensjonat w Czapurach!

Dwupiętrowy budynek, w połowie wykończony i wyposażony. Druga połowa w trakcie wykańczania. Część czynna o powierzchni 460 m2 - 10 kompletnie umeblowanych i urządzonych pokoi łącznie z pościelą, odbiornikiem tv i łazienką, w tym 2 pokoje 4-osobowe, 4 pokoje 3-osobowe i 4 pokoje 2 osobowe; części ogólnej: recepcja, kuchnia z jadalnią, łazienka, WC, kotłownia.
Zamknięty parking na 15 samochodów plus parking na 5 samochodów przed budynkiem. Część budynku w stanie deweloperskim przewidziana do wykończenia po 6 pokoi 2-osobowych z łazienkami na dwóch poziomach, na parterze salon, łazienka, kuchnia, sala konferencyjna. Ponadto na terenie znajduje się podpiwniczone pomieszczenie garażowo-warsztatowe o powierzchni 60 m2. Pensjonat usytuowany jest na działce o powierzchni 1400 m2. Cena do negocjacji.

Pomimo, iż Doradcy Metrohouse przykładają szczególną staranność do rzetelnego prezentowania informacji o nieruchomości, nie zawsze jest możliwa weryfikacja wszystkich danych przekazanych od osób trzecich. Niniejsza prezentacja oferty nie jest ofertą w rozumieniu Kodeksu Cywilnego i ma charakter wyłącznie informacyjny.

W pobliżu

Kredyt mieszkaniowy

Szacunkowa miesięczna rata kredytu:
6 224 PLN / miesiąc
30 lat

Twój analityk kredytowy
Kryspin Walentynowicz
Analityk kredytowy Metrofinance

Opłaty przy transakcji

Szacunkowe opłaty wyniosą:
37 397 PLN