Lokal na wynajem, Rzeszów

Numer zlecenia ZYGI026
57 500 PLN
Powierzchnia:
1 150.0 m2
Liczba pomieszczeń:
3
Piętro:
Parter/3
Struktura:
Rok budowy:
2015
Stan:
Wysoki standard

Opis

Do wynajęcia lokale handlowo- usługowe w nowoczesnym budynku w ścisłym centrum Rzeszowa.

3-piętrowy budynek o reprezentacyjnym wyglądzie z parkingiem naziemnym, z przeznaczeniem głównie na działalność medyczną.
Budynek położony jest w ścisłym centrum Rzeszowa, w ruchliwym miejscu. W pobliżu znajduje się Szpital Wojewódzki Nr 2 im. Św. Jadwigi Królowej, biurowiec AK Business Park, MAKRO.
Dostępne lokale wykończone i wyposażone we wszystkie niezbędne instalacje: ogrzewanie, wentylację, sanitarną oraz teletechniczną.
Przestronne witryny na parterze budynku zapewniają znakomity dostęp do światła dziennego oraz stanowią doskonałą możliwość reklamy prowadzonej działalności.
Dostępna powierzchnia:
Parter - 300 mkw
2 piętro - 500 mkw
3 piętro - 350 mkw


CENA: 50 zł netto / m^2 + opłaty eksploatacyjne + prąd.
Serdecznie polecam i zapraszam do oglądania.

Czy wiesz, że możemy przygotować dla Ciebie prezentację on-line nieruchomości? Skontaktuj się z naszym Agentem i zapytaj o szczegóły.

Pomimo, iż Doradcy Metrohouse przykładają szczególną staranność do rzetelnego prezentowania informacji o nieruchomości, nie zawsze jest możliwa weryfikacja wszystkich danych przekazanych od osób trzecich. Niniejsza prezentacja oferty nie jest ofertą w rozumieniu Kodeksu Cywilnego i ma charakter wyłącznie informacyjny.

W pobliżu

Rzeszów
 Cena:  57 500 PLN
 Powierzchnia:   1 150.0  m2
 Liczba pokoi:  3

Khrystyna Bushta

Doradca ds. nieruchomości