Działka na sprzedaż, Legionowski, Jabłonna gm, Skierdy

Numer zlecenia ZYHA953
150 000 PLN 141 za m2
Powierzchnia:
1 061 m2
Przeznaczenie:
Jednorodzinna (mn)
Wymiary :
28 x 38

Dane nieruchomości

Typ zlecenia:
Sprzedaż
Rodzaj nieruchomości:
Działka
Przeznaczenie:
Jednorodzinna (mn)
Miasto:
Skierdy
Lokalizacja:
Skierdy
Powierzchnia:
1 061 m2
Media:
Nie
Ogrodzenie::
Bez ogrodzenia
Dojazd:
Droga polna
Zagospodarowanie:
Bez zagospodarowania

Opis

Atrakcyjna działka w SKIERDACH w bardzo dobrym punkcie komunikacyjnym. W 5 linii zabudowy.

Parametry zabudowy określone w MPZP. W cenie udział w drodze wewnętrznej o szer. 6m. Atrakcyjna lokalizacja! Główne atuty działki:

1. ŁADNE OTOCZENIE: w pobliżu lasy i powstające nowe zabudowania, bliski dostęp do atrakcyjnych przyrodniczo terenów nad Wisłą Natura 2000

2. DOSKONAŁA KOMUNIKACJA: przy drodze nr. 630 między NDM a Legionowem i zaledwie 13 km. od granicy Warszawy. Przy działce przystanek autobusowy (30 min do PKP Legionowo i W-y Gdańskiej, 50 min do W-wy Centrum)

3. SKIERDY - ATRAKCYJNA OKOLICA: Miejscowość w gminie Jabłonna o dużych walorach krajobrazowych i kulturowych (49% lasów, Pałac w Jabłonnie, liczne rezerwaty przyrody)

4. INFRASTRUKTURA: oświetlone drogi wyposażone w pasy dla rowerów i chodniki, w pobliżu nowoczesne centrum fitness, przedszkola, żłobki szkoły, gminne centrum kultury, pola golfowe, zaledwie 4 km do dużego centrum handlowego w NDM


Zapraszam do kontaktu celem przedstawienia pozostałych walorów okolicy i samej działki oraz zachęcam do obejrzenia działki w terenie.

Czy wiesz, że możemy przygotować dla Ciebie prezentację on-line nieruchomości? Skontaktuj się z naszym Agentem i zapytaj o szczegóły.

Pomimo, iż Doradcy Metrohouse przykładają szczególną staranność do rzetelnego prezentowania informacji o nieruchomości, nie zawsze jest możliwa weryfikacja wszystkich danych przekazanych od osób trzecich. Niniejsza prezentacja oferty nie jest ofertą w rozumieniu Kodeksu Cywilnego i ma charakter wyłącznie informacyjny.

W pobliżu

Kredyt mieszkaniowy

Szacunkowa miesięczna rata kredytu:
587 PLN / miesiąc
30 lat

Twój ekspert kredytowy
Wioletta Kornet
Ekspert kredytowy Gold Finance

Opłaty przy transakcji

Szacunkowe opłaty wyniosą:
4 985 PLN
Legionowski, Jabłonna gm, Skierdy
 Cena:  150 000 PLN
 Powierzchnia:   1 061  m2

Romuald Wawszczak

Agent nieruchomości
Rating: 4.5 ?