Sprzedaż, obiekt, Przasnyski, Przasnysz gm, Przasnysz

Numer zlecenia ZYLI116
1 490 000 PLN   1 900 000 PLN   1 380 za m2
Powierzchnia:
1 080.0 m2
Liczba zabudowań:
5
Typ:
Restauracja
Znajdź na mapie

Opis

Atrakcyjny obiekt z branży hotelarsko-agroturystycznej w okolicach Przasnysza.

Przedmiotem sprzedaży jest obiekt z ponad dziesięcioletnim dorobkiem i znaczącymi osiągnięciami w zakresie oferowanych usług. Składa się on z dwóch budynków - murowanego i drewnianego, wybudowanych w latach 2003-2005. Budynek murowany składa się z części mieszkalnej właścicieli, części pensjonatowej (-6 pokoi z łazienkami), dwóch sal - biesiadnej i kominkowej oraz zaplecza kuchennego. Budynek drewniany składa się z dużej sali weselnej/biesiadnej z zapleczem gastronomicznym i dwiema toaletami (damską i męską) oraz części agroturystycznej - cztery pokoje 4- i 5-osobowe + dwie łazienki wspólne + duża powierzchnia przeznaczona na aranżację salonu myśliwskiego. Obiekt posiada wszelkie zgody i przeglądy. Przez cały ten okres był rozbudowywany i modernizowany. Właściciel posiada portfel zamówień na najbliższe 2-3 lata. Atrakcje miejscowe: lasy, piekny malowniczy staw na terenie obiektu, stadnina koni w sąsiedztwie.
Działka 2 ha daje możliwości rozbudowy obiektu !!!

Uniwersalne przeznaczenie: imprezy okolicznościowe, wesela, wyjazdy integracyjne z możliwością zakwaterowania do 30-35 osób, zajęcia warsztatowe, wczasy pod gruszą dla rodzin z dziećmi, singli bądź par.

Pomimo, iż Doradcy Metrohouse przykładają szczególną staranność do rzetelnego prezentowania informacji o nieruchomości, nie zawsze jest możliwa weryfikacja wszystkich danych przekazanych od osób trzecich. Niniejsza prezentacja oferty nie jest ofertą w rozumieniu Kodeksu Cywilnego i ma charakter wyłącznie informacyjny.

W pobliżu

Obiekty w okolicy

#   Obiekt Odległość Spacerkiem w:
1 Urząd miasta/gminy
Helenowo-Gadomiec 624 m 8 min
2 Urząd miasta/gminy
Choszczewka 743 m 9 min

Kredyt mieszkaniowy

Szacunkowa miesięczna rata kredytu:
6 182 PLN / miesiąc
30 lat

Twój analityk kredytowy
Tomasz Libera
Analityk kredytowy Metrofinance

Opłaty przy transakcji

Szacunkowe opłaty wyniosą:
37 172 PLN