Obiekt na sprzedaż, Ostródzki, Miłomłyn gm, Miłomłyn

Numer zlecenia ZYMO086
5 300 000 PLN 1 409 za m2
Powierzchnia:
3 762.0 m2
Liczba zabudowań:
1
Typ:

Opis

Budynek usytuowany na 2 hektarowej działce nadaje się do adaptacji pod różne rodzaje działalności.

Nieruchomość ma dostęp do drogi publicznej mającej bezpośrednie połączenie z S7. Media są przy działce a w samym budynku położona została podposadzkowa instalacja wodno kanalizacyjna (użytkowa i deszczowa). Wielkoformatowe okna aluminiowe dają ekspozycję na światło ze wszystkich czterech stron. Wnętrze wyposażone jest także w szyb windy dzięki czemu może zostać wykorzystane dla osób niepełnosprawnych. Według projektu dach może stanowić zielony ogród na który dojeżdża wspomniana winda. Będzie on okazałą wizytówką nieruchomości, i podniesie atrakcyjność nie tylko samego budynku, ale i okolicy. Dach taki chroni przed hałasem, ale również sprawia, że zimą w budynku jest cieplej a latem użytkownikom nie doskwierają upały. Trudno nie wspomnieć o patio wkomponowanych w bryłę, zaprojektowanych dla wygody użytkowników. Całość wykonana z najlepszych materiałów w super technologii i z największą dbałością o detale. Wys. i kondygnacji - 4 m, piętra - 2,80 m.

Znakomicie skomunikowane ze światem miejsce wśród jezior i lasów czeka na inwestora.
Zapraszamy na prezentację.


Czy wiesz, że możemy przygotować dla Ciebie prezentację on-line nieruchomości? Skontaktuj się z naszym Agentem i zapytaj o szczegóły.

Pomimo, iż Doradcy Metrohouse przykładają szczególną staranność do rzetelnego prezentowania informacji o nieruchomości, nie zawsze jest możliwa weryfikacja wszystkich danych przekazanych od osób trzecich. Niniejsza prezentacja oferty nie jest ofertą w rozumieniu Kodeksu Cywilnego i ma charakter wyłącznie informacyjny.

W pobliżu

Kredyt mieszkaniowy

Szacunkowa miesięczna rata kredytu:
21 990 PLN / miesiąc
30 lat

Twój ekspert kredytowy
Radosław Szumowski
Ekspert kredytowy Gold Finance

Opłaty przy transakcji

Szacunkowe opłaty wyniosą:
124 774 PLN
Ostródzki, Miłomłyn gm, Miłomłyn
 Cena:  5 300 000 PLN
 Powierzchnia:   3 762.0  m2
 Liczba pokoi:  1

Beata Galarda

Agent nieruchomości