Lokal na wynajem, Legionowski, Legionowo

Numer zlecenia ZYSE832
1 750 PLN
Powierzchnia:
50.0 m2
Liczba pomieszczeń:
1
Przeznaczenie lokalu:
Usługi inne
Struktura:
Rok budowy:

Opis

BARDZO ATRAKCYJNE LOKALE UŻYTKOWE NA RÓŻNE RODZAJE DZIAŁALNOŚCI

ATRAKCYJNE LOKALE UŻYTKOWE NA RÓŻNE RODZAJE DZIAŁALNOŚCI np.szkoła językowa, biuro, gabinet lekarski, terapeutyczny, biuro rachunkowe itp. Do wynajęcia 2 lokale na 1 pietrze: 50 mkw- powierzchnia typu open space ze ścianką działowa, okna wychodzą na ulicę oraz lokal 40 mkw- całkowicie otwarta przestrzeń, okna lokalu wychodzą na ulice wewnętrzną. Na pietrze 2 - lokal 25 mkw+11mkw loggi której okna wychodzą na główną ulice, przed lokalem przestrzeń na poczekalnię, toaleta - cena najmu 1150 zł netto plus VAT. Kondygnacje posiadają pomieszczenia socjalne (sanitariaty do użytku wspólnego). Media: prąd , ogrzewanie, woda dodatkowo płatne. Lokale znajdują się w dobrej lokalizacji oraz głównego ciągu komunikacyjnego Legionowa z dobrym dojazdem do W-wy. Wolne od zaraz. Doskonała lokalizacja z prestiżowym sąsiedztwem.
Zapraszam do oglądania i wynajęcia. Naprawdę warto. Polecam. Czynsz 1750 zł + VAT za lokal 50 mkw oraz 1450 zł netto plus VAT za lokal 40 mkw.OFERTA ATRAKCYJNA, POLECAM

Pomimo, iż Doradcy Metrohouse przykładają szczególną staranność do rzetelnego prezentowania informacji o nieruchomości, nie zawsze jest możliwa weryfikacja wszystkich danych przekazanych od osób trzecich. Niniejsza prezentacja oferty nie jest ofertą w rozumieniu Kodeksu Cywilnego i ma charakter wyłącznie informacyjny.

W pobliżu

Legionowski, , Legionowo
 Cena:  1 750 PLN
 Powierzchnia:   50.0  m2
 Liczba pokoi:  1

Aneta Stankowska

Agent nieruchomości
Rating: 4.5 ?