Gold Finance

Gold Finance to jedna z największych firm pośrednictwa finansowego w Polsce, która działa na polskim rynku od 2007 r.  Od listopada 2018 r. Gold Finance weszło w skład Metrohouse Franchise S.A. stając się częścią grupy Duna House Nyrt.

 

Gold Finance zajmuje się szeroko rozumianym pośrednictwem finansowym, a w swojej ofercie firma posiada produkty kredytowe (gotówkowe, hipoteczne, firmowe) oraz ubezpieczeniowo-inwestycyjne.

 

Gold Finance należy do grona największych firm tej branży w kraju i jednocześnie jest członkiem Związku Firm Pośrednictwa Finansowego, co sprawia, że jej ekperci przykładają szczególną uwagę do jakości oferowanych przez nich usług.

 

Eksperci Gold Finance świadczą rzetelne i profesjonalne pośrednictwo w doborze produktów finansowych, a zaproponowane przez nich rozwiązania dopasowane są do indywidualnych potrzeb i oczekiwań Klientów.


Gold Finance w liczbach:

  •     Od 12-stu lat na polskim rynku pośrednictwa finansowego.
  •     31 oddziałów w całej Polsce.
  •     400 ekspertów finansowych
  •     Ponad 50 000 obsłużonych Klientów
  •     Ponad 40 współpracujacych instytucji finansowych
     

Informacja o połączeniu Metrofinance Sp. z o.o. z Gold Finance Sp. z o.o.

 

 


Masz pytania? Skontaktuj się z nami lub odwiedź najbliższe biuro Metrohouse.

+48 22 626 pokaż!

Wypełnij poniższy formularz:

Czy ten wpis okazał się przydatny? Udostępnij znajomym


Wyślij wiadomość mailem

Czy ten wpis okazał się przydatny?
Wyślij znajomym!


Wyślij wiadomość mailem

Nasi klienci powiedzieli

,,Drogą mailową chciałabym podziękować oddziałowi Metrohouse w Gdańsku, a w szczególności Pani Beacie Filipek i Panu Rafałowi Strzyż za rzetelną pracę wykonaną przy sprzedaży mojego mieszkania. Oboje pokazali pełen profesjonalizm i dużą dozę zrozumienia dla takiego laika jak ja, wielkie dzięki, będę Państwa polecać."

— Katarzyna C., Gdańsk