2016-07-29

Akademia Menadżera Metrohouse

 

 

Oprócz standardowych szkoleń realizowanych dla doradców Metrohouse posiadamy także autorski program szkoleń dla managerów placówek. Jego celem jest nieustanne zwiększanie efektywności poszczególnych oddziałów poprzez rozwijanie praktycznych kompetencji osób zarządzających. Cykl Akademia Manadżera Metrohouse od lat jest bardzo wysoko oceniany przez uczestników. Obecne szkolenia zyskały w 2019 r. całkowicie nową formułę, aby dostarczyć wiedzy na temat najnowszych trendów zarządzania w kontekście zmian pokoleniowych na rynku pracy.

 

Akademia Menadżera Metrohouse to 6 jednodniowych warsztatów szkoleniowych. Każde spotkanie dotyka konkretnego tematu związanego z zarządzaniem zespołem agentów.


To właściwe miejsce na zdobycie wiedzy, doskonalenie swoich umiejętności zarządzania zespołem i prowadzenie efektywnych rozmów z agentami. Akademia Menadżera Metrohouse to praktyczna wiedza, której zastosowanie w praktyce pozwoli poprawić efektywność zarządzania zespołem, a co za tym idzie jego wyników. Formuła szkoleń sprawia, że są one adresowane zarówno do doświadczonych menadżerów, jak i do osób, które zaczynają stawiać pierwsze kroki w zarządzaniu zespołami agentów. Autorem programu jest Ryszard Szostak - doświadczony trener i coach, dyrektor Działu Szkoleń w Metrohouse.

 

Moduł I - Efektywne delegowanie zadań

Moduł II - Motywowanie i Egzekwowanie

Moduł III - Coaching on the job

Moduł IV - Budowanie zespołu

Moduł V - Konflikt w zespole

Moduł VI - Efektywna rekrutacja

 

Podczas całego cyklu Akademii Menedżera uczestnik objęty jest opieką prowadzących, co pozwala na uzyskanie odpowiedzi na wszelkie interesujące go pytania oraz poszerzenie wiedzy o dodatkowe zagadnienia.


Masz pytania? Skontaktuj się z nami lub odwiedź najbliższe biuro Metrohouse.

+48 22 626 pokaż!

Wypełnij poniższy formularz:

Czy ten wpis okazał się przydatny? Udostępnij znajomym


Wyślij wiadomość mailem

Czy ten wpis okazał się przydatny?
Wyślij znajomym!


Wyślij wiadomość mailem

Nasi klienci powiedzieli

,,Jeszcze raz bardzo dziękuję za doskonałą i profesjonalną obsługę. Praca Pana Grzędzińskiego i całej jego ekipy jest na najwyższym poziomie i godna polecenia dla innym klientom, których z całego serca życzę."

— Krystyna W., Kanada