2016-07-29

Analitycy Kredytowi o pracy
w Metrofinance

 

Piotr Firlej, dyrektor regionalny Metrofinance, Warszawa

"Metrofinance jest firmą, w której każda ambitna i pracowita osoba ma szansę odnieść duży sukces. Jako doradca finansowy pracuję od 2007 roku, jednak dopiero tutaj spotkałem się z tak świetna atmosferą.

Jeśli można wyobrazić sobie idealnego pracodawcę to wszystkie aspekty takie jak - realne plany sprzedażowe, unikatowe narzędzia w skali rynku oraz przede wszystkim ludzie tworzący zespół sprawiają, że chce się rano wstawać do pracy."

 

Tomasz Hamera, dyrektor regionalny Metrofinance, Wrocław

„Praca w Metrohouse daje mi poczucie niezależności. Model pracy, który preferuje firma różni się od wielkich zbiurokratyzowanych  struktur i korporacji. Pozwala kształtować swój czas pracy , daje przewagę konkurencyjną na rynku dzięki dostępowi do olbrzymiej bazy klientów. Forma zatrudnienia którą oferuje mi organizacja trafia  konkretnie w moje oczekiwania.

Dzięki obecności tu poznałem fantastycznych, ciekawych ludzi."

 

Daniel Orlikowski, analityk kredytowy Metrofinance

"W Metrofinance panuje bardzo dobra atmosfera pracy, a dodatkowo istniej możliwość rozwoju osobistego. Dobre wynagrodzenie, choć oczywiście uzależnione od efektywności i wyników pracy. Plusem są także elastyczne godziny pracy."

 

 

 

 

Karol Smentoch, dyrektor regionalny Metrofinance, Gdańsk

"Pracę w Metrohouse rozpocząłem w lipcu 2014 roku, prawdę mówiąc trochę z przypadku, chociaż nic nie dzieje się przez przypadek – wszystko ma swój cel.
 
Spotkałem się prywatnie raz i drugi z właścicielem jednego z oddziałów franczyzowych Metrohouse, którego znałem od 2008 roku. Wówczas zastanawiałem się nad dalszą pracą zawodową i tak przyjąłem barwy żółto-czarne. Czyli kolor flagi Kaszubów, wszak jestem Kaszubą :)
 
Rzecz, która mnie wówczas ujęła to atmosfera pracy wśród analityków kredytowych. Bardziej rodzinna niż korporacyjna.
 
Pracujemy tutaj na swoje polecenia i swoją markę. Nikt nam nie zabiera leadów, nie przekazuje sprzedaży innej osobie pod byle pretekstem. Mam też możliwość pracy na swoim własnym ulubionym komputerze.
 
Klient dostaje ofertę po minimalnej cenie, bez żadnych zwyżek. Po zmianach właścicielskich pojawiają się nowe pomysły w firmie – i to jest rzecz, która najbardziej inspiruje – mamy szansę uczestniczyć w tworzeniu czegoś nowego. A chciałbym się wciąż rozwijać.”

Masz pytania? Skontaktuj się z nami lub odwiedź najbliższe biuro Metrohouse.

+48 22 626 pokaż!

Wypełnij poniższy formularz:

Czy ten wpis okazał się przydatny? Udostępnij znajomym


Wyślij wiadomość mailem

Czy ten wpis okazał się przydatny?
Wyślij znajomym!


Wyślij wiadomość mailem

Nasi klienci powiedzieli

"Ogromne zaangażowanie, wsparcie oraz serce włożone w sprzedaż naszego mieszkania. Pełen profesjonalizm na każdym etapie. Błyskawiczna sprzedaż. Bardzo dziękujemy za całą obsługę i szczerze polecamy."

— Piotr K, Wrocław